Yeni tanıştığınız bir kızla ....

Telefonlar verildi tanıştınızz ne kadar süre sonra buluşmak istersiniz buluşmak istemese kız yanlış anlarmısınız ? diyelim buluştunuzz nereye gidersiniz ne yaparsınız ?

Utangaç kızlardan hoşlanırmısınız ?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• telefon numarasını aldıysam en kısa sürede buluşmak gerekir. en geç bir hafta içerisinde buluşurum. mantıklı bir mazeret söylüyorsa buluşmamak için, anlayışla karşılarım. bir iki defa daha denerim ama hep aynı şekilde mazeret buluyorsa peşini bırakırım tamamen.

açıkça buluşmak istemiyorum derse zaten ısrar etmem.

ilk buluşmada ilk önce buluşabilmek önemlidir :) birlikte rahat konuşabileceğimiz, güzel vakit geçireceğimiz bir yeri veya etkinliği tercih ederim. ilk buluşmada kalabalık ve gürültülü ortamları tercih etmem. kavaltı, yemek, güzel bir kafe daveti falan iyi olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 3 ay dan önce buluşmam , 6 aya kadar buluşmayı kabul etmezse , anlayışla karşılarım , ama sonrasın da da etmiyorsa yol veririm , yırtık olmasın dansa utangacı makbul dür , zamanla açılamıyorsa bende sıkıntı var demektir sorunu kendim de ararım , ama baktım sorun onda yavaştan tüyerim ruh bir kızla işim olmaz .

0|0
    0|0
  • gamzelerinden öperim bu kızancıkları

1|0
    0|0
  • Benle buluşmazsa onunla işim olmaz. boş boş konuşamam.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir soru öncelikle onu söyleyeyim bir kere kızdan telefonu aldıktan sonra stres basar ne yapcam diye zaten elime yüzüme bulaştırmadan kızla görüşemeyiz bir türlü benim böyle çok oldu ya da görüşünce heycandan düşündüğüm şeyleri yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Öyle bir tanışmam olsa ikinci gün görüşüp yüzyüze konuşmak isterim.. sonuçta telefonda insan ne kadar tanıyabilirki karşısındaki kişiyi.. mimikleri görüp ona göre hareket etmek gerekir bence.. oturup kalkmasını bilicek klişeside buradan gelmektedir..

0|0
    0|0
  • kızla tanıştım numaralar verildi, hemen buluşmak isterim ortada yanlış anlaşılacak bir durum yok. Görüşmeyeceksek neden numara verelim ?

Eğer oda benden hoşlanıyorsa utangaç kızdan iyisi yoktur.

0|0
    0|0
  • kızla olan muhabbetimize bağlı muhabbet güzelse en kısa zamanda buluşurum bide utangaçsa daha güzel daha tatlı oluyo utangaç kızlar diğerleri o* gibi :D

0|0
    0|0
    • utangaçtan kastın ne yani ne gibi şeyler utangaç olduğunu gösterir

• Aa aynı ben

• 1-0 öndesin o zaman :D

• utangaç kızlardan hoşlanmam

harbi dobra ve cesur olucak

ve ilk sefer için yemeğe götürürdüm

en ez 1 hafta sonra buluşurdum

0|0
    0|0
  • çok zaman kaybetmek istemem sabırsızımdır.. illa bir yere gitmek için ısrar etmem rüzgar nereye götürürse.. utangaç kızlar hmmm. her zaman da hoş olmuyor

0|0
    0|0
  • çok hoşlanırım utagaç kızlardan bir cafeye götüürürüm gelemezsede yanlış anlamamam demekki anası babası izin vermiyo :D

0|0
    0|0
  • telefonumu verdiğim kızla hemen buluşmak isterim

0|0
    0|0
  • ararım eve çağrırım ben direkt ertesi gün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sanırım o ikamet olarak yakınlık uzaklık kavramları ve bir de istemekle doğru orantılı olarak değişiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...