Burcunuz ne ve nasıl bir kişilige sahipsiniz ? İnanırmısınız .. ya da özelliklerini tasırmısınız ??

Kimi zaman burçlarla hiç ilgilenmeyen insnlar bile kendi burcları hakkında yapılan yorumları okuduklarında vay be aynı ben diyebiliyorlar peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz burçlar karakterinizi yansıtıyormu yok sizin için sadece bir safsata mı ?

0|0
20|16

En İyi Kız Görüşü

• Koç burcuyum ve burçlara inanlar iki burça ön yargılılar vardir .Biri akrep burcu diğeri koç burcu.Bu iki burçtan burçlara inananların ön yargıları vardır.İki sevilmeyen burçlardan malesef ikisinide taşıyorum :).Koç burcuyum ve yükselen burcum akrep.Gece saat 8 doğduğum için yükselen burcum beni koçla akrebin karışımının çok tehlikeli olduğunu düşünenler var ama iki burcu okuduğumda kendimi akrepte çok az buluyorum.Koçun bir çok özelliğini taşıyorum ama ben bu burç islerini sadece eğlence maksatlı okuyorum.Keyif için.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• boga burcum.özelliklerini taşıyorum.karşımdaki kişiye deger veririm severim.ama bir yanlışı oldugu zaman silerim öfkem geçmez...asla affım yok...

2|2
    0|0
  • TERAZİ burcuyum

Arkadaş çevrenizde tahmin ettiğinizden daha ileri ölçülerde ilgi odağısınız. Onların sizin için hazırladığı hoş bir sürpriz var. O gün bütün sempatikliğinizi toplamaya çalışırsanız karlı çıkacaksınız.

bu da günlük falım doğru dimiş.

1|0
    0|0
  • aslanım.sadık insanım.

0|0
    0|0
  • BAŞAK..

Onun kusursuzluk merakını kusur olarak değil, erdem olarak kabul edin. Eleştirici huyu sinirinizi bozsa bile öyle tatlı ve sevimli bir havası vardır ki, hiç karşı koyamazsınız. O alçak gönüllü tavırları ve o tatlı, ışıl ışıl gözleri görevlerini iyi yapmışlar. Hatta başkaları kusur bulmadığı zaman onun ne kadar şakacı olduğunu ve o güzel başın içinde ne keskin bir zekanın yattığını da herhelde anlamışsınızdır. Çok hoş ve tuhaf bir şeydir.

1|1
    1|0
  • ben tam bir tipik yengecim herşey aynı sulu göz bir dakikası bir dakikasına uymayan mutfak işlerinde iyi ailesine bağlı falan filan burcumun tüm özelliklerini taşıyorum (=

0|1
    0|0
  • balık burcuyum..

taşıyorum kimi özelliklerini .

0|1
    0|0
  • Teraziyim.

Teraziyi kaybetmekten korkun demişti biri.

Gerçekten de her beni kaybeden insan benden sonra çok boşluğa düşmüş.

Çünkü ben ne yaşarsam duygularımla gerçekten hissettirerek yaşarım.

0|0
    0|0
  • burcumun tum ozellıklerıne sahıbım

0|0
    1|0
  • yengecim,

olur da bu kadar olur mu diyorum, tam uyuyor. :)

0|0
    0|0
  • Teraziyim..

Dengesiz ruh hastası bir kişiliğim vardır doğru :)

Günaydın bu arada..

1|0
    0|0
  • oğlak burcuyum..tam anlamıyla taşıyorum özelliklerini...para nereye ben oraya :D

0|0
    0|0
  • ben başak burcuyum ve genel olarak bir çok özelliğini taşırım

0|1
    1|0
  • Koç. Burcumla ilgilenmiyorum. İnanmam da.

0|0
    0|0
  • akrep burcuyum ne yazıyosa öyleyim

0|0
    0|0
  • ikizler. inaniyorum. ozelliklerinide tasiyorum.

0|0
    0|0
    • ikizler burcu 3 yıllık seviglimden cok büyük bir darbe yedim dahada siddin sene ne güvenirim onlara nede yalarında olurum =) birde ben balık burcuyum =)

• haha:D çok duygusalsın :// şlkghlşfşgh

• öyle ama yani cok güvenmiştim gercek yüzünü sonrasında gördüm melek diye biliyodum bu kızı inek cıktı tabi istisnalar kaideyi bozmaz ama muallsef durum bu =)

• çoğu insan yansıtıyo bence ben inanyrm benim burcm terazi çoğu özellğni taşyrm : )

0|0
    0|0
  • yengec burcuyum ve ozelliklerine baktm ayni ben:))

0|0
    0|0
  • aslan. burcumu yansittigim söylenir.

0|0
    1|0
  • Terazi burcuyum. Burçların insan üzerinde etkisinin olduğuna inanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Boğayım. bütün özellikleri taşırım. Değer veririm iyi dert ortağıyımdır, sadığımdır, çok sinirliyimdir. sinirlendiğimde aşırı kırıcı olurum karşıma gelen herkesin kalbini kırarım. romantiğimdir. birine değer veriyorsam bunu en iyi şekilde iletirim karşımdakine

0|0
    0|0
  • boğa burcuyum

yerim içerim

bipppppppppppp yaparım

:DDDDD

ikizler yükselenim sen düşün artık

mumlar

şaraplar

yatak odası ufffffffffffffff

1|0
    0|0
  • Akrep burcuyum, özelliklerinin tamamını taşımasam da taşıdığım yanları var. Burçlara aşırı bir inancım yok fakat kişiler üzerinde etkisi bulunduğuna inanıyorum.

1|0
    0|0
  • boğayım,taşıyorum.

0|0
    0|0
  • aslan burcuyum ama ben hiçbir aslan olamam , hiçbir aslan da ben olamaz .

0|0
    0|0
  • Burcum balık ve tamamen özelliklerini tasıdımı düşünüyorum . Ayrıca cok dogru bir tespit bende hiç burçlara inanmıyordum aslında bir gün okudumda yok artık demedim diyemem =) bence gayet yerinde bir soru olmus bende merak etmiyo degilim bu konuda bir çok seyi =)

0|0
    0|0
  • akrep, çok fazla takip etmem ama arada tesadüf ederse okuduğumda beni şaşırttıkları oldu :)

0|0
    0|0
  • Ikizler burcuyum bazen benziyo ama genelde böyle herkese uyabilecek şeyler yazıyolar zaten günlük hayatta olabilecek sıradan şeyleri yazıyolar

0|0
    0|0
  • boğa.. hepsini taşırım

0|0
    0|0
  • BOĞA bütün özelliklerini taşıyorum... sadece Yemek konusunda fazla değilim genelde Boğa burcu erkekleri kilolu olur ama ben değil

0|0
    0|0
  • inanmamda kova burcuyum eski kız arkadaşım boğaydı 5 ay çıktık hergünmü kavgalı geçer ister istemez inanıyorsun

0|0
    0|0
  • günlük burç fallarına inanmam ama burçların özellikleri genel olarak doğru o kişiyi yansıtıyor Bu arada burç uyumuna inanan bayanlar kova burcuyum kova ile uyumlu burca sahip olanlara duyurulur:)

0|0
    0|0
  • koç burcuyum özelliklerini taşımıyorum

0|0
    0|0
  • Oğlak burcuyum her türlü gider. O.o

0|0
    0|0
  • ben aslan burcuyum sert görünsemde çok duygusalım buna engel olamıyorum aşırı sahipleniciyim

0|0
    0|0
  • yengeç burcuyum. ya tesadüf ya da gerçek bilemem, çoğu özelliği uyuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...