Ne önerirsiniz?

Arkadaşlar amacım manken vucut, yani "abartılı olmayan kaslı vucut" kas tabiki olsun ama böyle internetteki fotoğraflar gibi değil. Fit bir vucut ve hafif kaslı olmak amacım. şu an zaten biraz kaslıyım ama biraz daha buna ihtiyacım var, toplamda 6 7 ay bb kariyerim var. Şimdi ben diyorum ki kışın yüzme salonuna yazılayım, eve gelincede göğüs, karın hareketleri yapayım, veya fitness salonunda devam ediyim. Ne önerirsiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fitness salonuna gidip ordskş hocalardan senin için program çıkarmasını önermen iyi olur bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece salon yeterli olacaktır. Zaten kas yapmada asıl önemli olan düzgün beslenme ve düzenli uykudur ki bu işin %80 ini kapsar. Spor bu pastanın sadece %20 sidir. Haftada 3 gün salona gitmen yeterli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• fitnesa devam

0|0
    0|0
  • sporun bokunu çıkarma programlı ve sistemli çalış hergün spor olmaz haftada en fazla 3 gün kalkarkende uykudan 15 mekik yap

0|0
    0|0
    • Yok sistemli programlı yapıcamda yüzmemi fitnessmi?

• illa yapacaksan yüzme yap vücut geliştirme sadece şişirir heleki protein almışsan ayvayı yedin ideal bir vücut için yüzme çok iyidir abartılı değil ortalama vücut sahibi olursun

• Anladım yüzeyim ozaman ben :)

Yükleniyor...