Bel inceltmek ve basenleri eritmek icin ne onerirsiniz?

Arkadaslar kilolu degilim fakat basenlerimin biraz incelmesini istiyorum ve belimin 3-4 cm kadar incelmesini
Duzenli beslenmenin yaninda hangi hareketleri onerirsiniz pek spor yapmayan birisiyim oyuzden ona gore deyin birde spor salonu yuruyus imkanim pek yok 😭

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• spor yapamayan yürüyüş yapmayan biri isen hiç bir reçete sana fayda etmez düzenli beslenme dışında basenleri eritmek çok zordur ne yazıkki belide öyle ama incelmek istiyorsan düzenli beslen yeterli hegün aç karna uyumadan greyfurt suyu iç uyanıncada aç karna iç taze sıkılmış olacak sana sana en kesin çözüm düzenli olarak saunaya girmek ve masaj

0|0
    0|0
    • Ya yuruyus imkanim yok arada spor yapip sıkılıyorum (tabi öyle çok buyuk seyler degil 30 squat , esneme, ziplama, mekik gibi ) ama bu sefer azimliyim

• Yok tabi okadarda cahil degiliz sadece yapiyordum iste buarada cok sagol

• eğer sadece basen kalça eriteceksen bunlar bel için aynı hareketi yan uzanarak yapabilirsin ama eğer göbeğin varsa önereceğim orjinal yeşil çay bul yap iç göreceksinki göbekten fazla karnında sadece şişme vardır

En İyi Kız Görüşü

• Internetten bak bisürü hareket var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bacakları dizde çalıştırın. Dizin oynayacağı spor hareketleri yapın.

0|0
    0|0
  • Squat yap popon şekil alacak belin incelecektir

0|0
    0|0
  • Fazla zorlamana gerek yok aslonda hergun duzenli yurumen yeterli he bide EKMEK YEME 😅

0|0
    0|0
    • Imkanim yok yuruyus icin

• Nasil yok her turlu bulursn bir yolunu ise giderkn felan. Olmadi gez bukadar basit biseyi yapamazsan işin zor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...