Iş tekifi aldınız ve görüşmeye gittiniz ...

eskı calıstıgınız yerden telefon gelıyor ve elemana ıhtıyacı olduklarını soyleyıp sızı tekrar ısle ılgılı gorusmeye cagırıyorlar. Bıkac gun sonra bu teklıf uzerıne gorusmeye gıdıyorsunuz. Kafanızda tabıı bınbır tılkı donuyor. Maasıma zam ısterım saatlerımı daha uygun yaparm falan fılan. Bı gıdıyorsunuz kı patronunuz sankı o sızı cagırmıs gıbı degıl de sız oneden ıs ıstemıssınız gıbı davranıp, konusuyor. Gorusme sonunda ıse sen gıt ben senı aksam ararm dıyıp gonderıyor. 2 gundur de aramıyor. Sız bu adama ne soylesenız rahatlarsınız ? Tepkınız ne olurdu ? Mesaj atarak veya arayarak tepkınızı bellı eder mıydınız ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Sizi tekrardan aramaları sizin potansiyelinizi ulaşamamış birileri bulamamaları. bulsalardı sizi iş görüşmesine tekrardan bir geri dönüş olmazdı.farklı bir tutum sergiledikleri ap açık ortada Halbuki Yaklaşımlarını Gizleyerek Farklı Sekillerde Lansedilmiş Blöf Yapiliyor Siz Mesafenizi Koruyun Mutlaka Onlar Size Mahkum Cünkü Size iş Cok Onlara Sabit Belli işleri Var hesabiniza Gelen Her Türlü Yerde Calısma Hakkına Sahipsiniz Özgürsünüz Kriterlerinizi Belirtin Yoksa Kolay Gelsin Değin

0|0
    0|0
  • Hatayı sen gitmekle yapmısın umarım soğuk su vardır adama bise diyemezsin zorla çagırmamış kızma ama KaPaK olmuşmuş

0|0
    0|0
  • "Ben daha profesyonel bir firma ile calismayi yegliyorum" derim. Adam olana buyuk laf.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İşin varsa, zaten eski işine dönmeye gerek yok.

Siz aradınız, görüştük, tavrınızı ikna edici bulmadım de, reddet.

0|0
    0|0
  • git kendini becer derim.

işi de batsın, kendisi de. bırak allasen.

0|0
    0|0
  • Görüşmeye gittiğin gün yapman gerekeni!Git dağıt masaları!

0|0
    0|0
  • adı ustunde eski calıstıgım yer beni oradan arasalar dahi telefonumu acmam olay bitmistir yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...