Erkekler açık açık konuşulmasını neden sevmez?

Bir kaç zamandır görüştüğüm ama bir türlü ilişkimi oturtamadıgım biri var. Onunla konuşmak istiyorum ama erkeklerin böyle konuşmalardan hoşlanmadıgını ve bu konuşmaların onları uzaklaştırdıgını da biliyorum.

Ama konuşmadan da birşeyler yoluna girecek gibi değil. Yani en azından benim fikrimi bilmesi gerekiyor ki, ona göre bir yön verelim kendimize.. Ya tamamen kopalım ya da daha iyiye gitsin birşeyler istiyorum..

Şimdi Madem konuşmak sizin için bu kdr sıkıcı, nasıl bir yol izlemeliyim?

Tesekkurler

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• erkeği ve seni tanımadığım iç ve 30 küsür yaşında bir bayan olman hasebiyle oluşan varsayımlarım neticesinde, sen bu erkekle ciddi düşünüyosun, ve evlenme yaşın gelmiş, bir an önce yuva kurma peşindesin.. doğru muyum? eğer değilsem devamını okuma;

...devamı sürekli olarak süreci hızlandırma yoluna gidersen karşındaki adamın isteyesi varsa da istemeyebilir. eğer o kişi zaten seninle kesin olarak ciddi düşünseydi bu mevzuları konuşurdu. ama bu demek değil ki o kişi ciddi değil. sadece emin olamıyor.. kanaatimce onu sözlerinle rahatsız etmektense( ki ters tepebilir) hareketlerinle ona hissettirmen lazım, konuşulması gerektiğini.. biraz şımarık davranabilirsin bu süreçte, ona her an kanat çırpıp güneye göçecek bir turna misali tavır koyabilirsin. eğer hedeflediğin süre zarfında istediğin bir tepkiyle karşılaşmazsan, o zaman son silahımıza başvuracaz. o da ne diye sorma, söylemem, zira hemen kullanabilirsin, sonra elimize bişey geçmez. bu dediklerim olmazsa o zaman söylerim. o zaman tekrar sorarsın bu soruyu:):):)

1|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim, illaki evlenme peşinde değilim ama seçicici biriyim ve o da ilgi duydugum nadir insanlardan biri. güzel bir ilişkim olsun, devamında evlilik olursa ne ala fikrindeyim. o söylediğin nazlanma süreçlerini geçiridk coktan. artık doldum yani..

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır açık açık konuş bence.Bir erkek olarak her zaman açık sözlülüğü severim.Ayrıca karşına alıpta konuş,öyle telde msn de falan görüşme.Yüzyüze görüşmek her zaman en iyisidir,imkanın varsa böyle yap.Senin fikrini bilmesi elbette iyi olur,onunda fikrini bu sayede öğrenmiş olursun,en iyisi bu.Açık sözlü ve dürüst olmak her zaman iyidir,yoksa hani bir süre böyle kendinden gelişmesi en iyisi ama,tersi olduğu durumda boş yere vakit geçiren iki insan olmayın.

1|0
    0|0
    • vt görüşme sansım var yuzyuze.. öyle yapim o zaman . tesk ederim

• Evet en mantıklısı bu,aranızda ki ilişkininde bir adı olur.Her erkek aynı özelliğe sahip değildir,bu kişiden kişiye değişir.Hiç çekinmeyin ve alın karşınıza açıkça konuşun ve ondan sonrada,ondan gelen cevaba göre kendinize bir yol çizin.

• daha çok erken. Biraz daha vakit geçirin, o zamanda kaçarsa anlaki takılıyor seninle demektir.

1|0
    0|0
    • ya cok vakit geçirdik aslında.. yeterli yani 2-3 kere görüşmemeye karr verdik. sonra yine basladık.

• artık bakalım bir daki görüşmede konusup resti çekiorum. hbr veririrm sonucu:)) tesk ler

• tamam bekliyorum, rica ederim. Bol şans diliyorum : )

• bana göre sorun olmaz dı

1|0
    0|0
    • hiç utangac değil yuzuznun suyu akmıs.. fırlamanın teki.. 82 liyim

• hmm o zaman tuhaflık var seni istemiyor da olabilir gercek manada

• Çok severiz yanılıyorsun.

1|0
    0|0
  • her erkek aynı olcak değil, ben acık konuşmasını severim ve konusurumda. o cocugun kişiliği nasılsa artık ALLAH yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • peki bir kız sana gelip böyle olmuyo, kendine çeki düzen vermen lazım. bu tavırlaırn yanlıs. seni istemiyorum bu halinle dese.. dürüst cevap ver lütfen.. hosuna gider mi?

• seni bu halinle istemiyorum demekle baştan kaybeder. ama bu söz haricinde uyarması hoşuma gider. keşke böyle bir kızla karsılassam

• hmmm, okey o cümleyi kurmayız o zmn.. tesk ler

• kısa yoldan çözüm, onun tanımadığı bir erkek arkadaşın ile onunda olacağı bir yemek ya da çaya gidin ve yanında getirdiğin arkadaşınıla samimi olup,bu benim aşkım evlenme kararı aldık de, bakalım ne yapcak kesin,net kısa yoldan çözüm,zaten sana birşeyler hissediyorsa orda kem küm,felan,feşman der,hissetmiyorsa allah mesut etsinder...

1|0
    0|0
  • Yoo bence gayette herşey açık açık konuşulmalı. Ne kadar şeffaf ve net olunursa, o kadar sağlıklı bir ilişki olur, ya da olmaz.

1|0
    0|0
  • ben sevıyorum

1|0
    0|0
  • Ben severim, hem de erkeğim :S

1|0
    0|0
  • Gorusmelisin...

1|0
    0|0
    • öle yapmaya karar verdim. görüşüp konusucam. tesekkurler

• açık açık derken ?

1|0
    0|0
    • bu ilişkiye bir isim koyacaksak koyalım yoksa bu şekilde mutsuzum dicem

• iyi halt yediniz :D

• walla telefonumdaki mesajları görseniz gözleriniz yuvalarından cıkar. o kdr kötü küfürler ettik:)) bir daha da görüşmeyiz artık böle son buldu.

• Evet oturup konuş Ayrıca senin ilişkilerini öğrendik Sanırım diğerine gideceksin

0|0
    0|0
    • hangi diğeri?

• tamam sensin işte ne karıştırıyorsun kafamı Ne oldu diğerine gitmeye mi karar verdin Yani buna son bir şans daha mı vereceksin

• hayır eski sevgilime pas vermiorum güya su an. o ancak emin adımlarla yanıma gelip beni geri istedigini sölerse kabul edicem. bu flört ettiğim insan. ama fazla uzadı bu flört dönemi ve sıkıldım

• ne sevmemesi? nerden çıkardın? yok canım ... git sen ama hemen dan diye deme, fark orada alıştıra alıştıra...

1|0
    0|0
    • yüz yüze konus diosun yani.. telefonda değil

• evet aynen ama hemen hoşlanıyorum deme benim kadar çekingense o an oluşan heyecan durumlarında saçmalayabilir. anlayışlı davran. git yanına tanış normal bir şekilde sabırla ilerle. evet bana kızın biri dan diye sordu ben enson okuduğum kitabı kütüphaneye teslim ettiğimi falan saçmaladım neden oldu nasıl oldu bilmiyorum. ama biraz daha sakin yaklaşıp sonunda da birer kahve içermiyiz deseydi kesinlikle olurdu bu iş.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...