Bugüne kadar yaptığınız en büyük çılgınlık neydi?

Sorum gayet açık ve net :-) Aşkınızımı itiraf ettiniz yoksa balkondan mı atladınız ve s. :-)

Not: Herkese iyi geceler ve hepinize +1 benden + En iyi cevabı seçicem.

Bakalım ks´nin en çılgın üyesi kim <3

Güncellemeler:
Arkadaşlar şu an en çok 3 kişinin cevabını beyendim

1.ChosenToBeBest

2.nickimkocayakacti

3. Dövüleceğini bildiği halde babasının sigarasına biber süren gizli üye

İleride de cevap yazanlar olucak ama şu an en iyi cevaplar bunlar.Lütfen bana yardım edin sizce hangisi en iyisi?Beğendiğinize artı verin :-))))
Bir üyeyi unutmuşum pardon

4.berxodan

Kız arkadaşına doğum günü yaparken abilerine yakalanan zor kurtulan çılgın çocuk :-)

Sizce hangisi ? Lütfen kimse kırılmasın sonuçta bir insanın cevabı en iyi cevap olarak seçilecek...

0|0
7|25

En İyi Kız Görüşü

• Başka telefondan kendi telefonumu aradım ve sonra kendimle konuştum sesimin ne kadan da kötü oldugunu fark edince intihar etmeye kalktım kuru sıkı silahı kafama sıktım ama silah boncuklu çıktı boncuk kafatasımı deldi fazla olan zekamın fışkırması durdurdu bunun sonucunda üstün zeka bir insan olmaya devam ettim..Çok çılgınım uww beybi alsdkja

3|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 25

• :) arkadaşlarımın elin de 3 tane rotvaydır cinsi köpek vardı link beni korkutmaya çalışıyolardı , alttan alsa idim sorun olmicaktı :) ben hasss iktirin lan delikanlımısınız oğlum , ateş olsanız olduğunuz yeri yakarsınız dedim :)

en son kim o kızım , kim o oğlum sözlerini duydum :D

ben o düz otobüsün tepesine nasıl çıktım hala bilmiyoruz :) az daha göte gitti niyazi oluyodum :)

en büyük çılgınlığım o sözleri söylemem di :D

1|0
    0|0
  • Lisede ki edebiyat hocama çıkma teklifi ettim kadın evli olduğu halde kabul etti :)

lise sonda rahmetli kız arkadaşımla okulu astık bizim eve gittik çırılçıplak soyunup biribirimizi izlemiştik bu arada bayıldık tabii gülmekten birbirimize :)

müdürün odasından sınav sorularını çaldım

taksiciyi aynı sokağı 2 defa döndüğü için dövdüm

annemin kolyesini izin almadan kız arkdaşıma hediye ettim

okuldan kaçarken tuvalet camına sıkıştım

kız arkadaşımın abisini öldüresiye dövdüm vs vs vs bu sıra uzaar gider

2|0
    0|0
  • evde babam ve ben tek basımıza kaldıgımız bir dönemdi hayatımda ilk defa çorba yapacagım için biraz heyecanlıydım ve çorbayı bir şekilde yaptım lakin rengi biraz siyahtı atıgım karabiberden oldugnu dusundum ilk ve ne olur ne olmaz diye bir tabak corba doldurup alt kataki komsumuza verdim sonra balkondan asagı baktım alt kataki dairenin ışıkları 30dk sonra kapanınca bende çorbayı karşı bir kaç komşuya daha dağıtım sonra geri kalanını döktüm :P gerçi ertesi gün ölmediklerini fark etiğimde biraz üzülmüştüm :/ boşuna dökmüşüm çorbayı :/

1|1
    0|0
    • Bence cevabın en iyi cevap değildi ama en tatlı 2 cevaptan bir tanesiydi.Özellikle sonda ertesi gün ölmediklerini farkedince üzüldüğünü söylemene bayıldım <333

• kız arkadaşımın ısrarıyla hava dalışı yapmak. hem de yükseklik korkumu yenmek için. çok korkunçtu be. aklım dağa taşa serpildi. sonra alıştık ufaktan.

2|1
    0|0
  • Yurtta banyodan çıktım belimde havlu, Deprem oldu koşarak dışarı çıktım milletin ortasına. (2005 İzmirde)

2|0
    0|0
  • sevgilimin dogum gununde onların karsındaki binanın catısına cıktım havai fisek attım sonra asagı indim pastasını ve gulunu bıraktım tabi sonra abileri pesime verdi zor kaçtım:D

2|0
    0|1
    • havai fisek atmamın sebebide o bu tur gosterileri sevdigi içindi:)

• bu arada bişi sordum cevaplarmıssın ama kızma bana lutfen:)

• Nerde sordun?Hangi soru?

• saçlarımı uzatmaktı ! düzene sisteme insanlara karşı gelmek !

1|0
    0|0
  • küçükken çok fırlamaydım. bacalardan bacalara, ağaçlardan ağaçlara atlardım. okadar evden,ağaçtan düştüm hala sapa sağlamım :D nerde karanlık ben ordaydım. ama şimdi büyüdük hayliyle uslandık xD

1|0
    0|0
  • bu 3mu sadce:(

2|0
    0|0
  • Dağa tırmanmıştık güvenliksiz gerçekten cok zordu yani kaysan ölcen :D

2|0
    0|0
  • Düşündümde şu yaşıma kadar çılgınca bir şey yapmayarak çılgınca bir şey yapmışım. :/

2|0
    0|0
  • Izmaritle oturduğum apartmanda yangın çıkardım

2|0
    0|0
  • Tır'a otostop çektim ve durdu.Tır şoförünün hayat hikayelerine maruz kalsam da eğlenceliydi.

2|0
    0|0
  • aç karnına 2 dürüm bol acılı çiğköfte yemek .

1|0
    0|0
  • yaptığım en çılgınca şey bu soruya cevap vermek dostum

2|1
    0|0
  • 1- tanrı öldü yazan bir tshirt giyerek dışarı çıktım linç etmek istediler.

2- cuma namazına kör kütük sarhoş bir şekilde gittim kendime geldiğimde hastanedeydim

1|0
    0|0
  • Ben o çılgınlığı hakkedecek kız gormedım sımdıye kadar

1|0
    0|0
  • Hafta sonu arabam yerine otobüsü tercih etmem

1|0
    0|0
  • rüzgara karşı işedim

1|1
    0|0
  • Hocayı tehdit etmiştim geçen sene. O da dekanın kankasıydı.

1|0
    0|0
  • Çişim varken ağlamaya çalıştım ama olmadı. Her şeyin bir sırası varmış.

1|0
    0|0
  • Intihar ettim bebe aspirinleri ile 1 kutu ictim genctim o zamanlar yaş 5 bilseydim daha kuvvetli ilac denerdim vitamin gibi onlarinda tadi cok guzeldi

1|0
    0|0
  • Eskiden çok rahatsız çocuktum:

1-Üç yaşına kadar annemi emmek.

2-Balkondan komşumun balkonuna geçip işemek.

3-Direkteki Taksi çağrı ziline basıp kaçmak.

4-Tuvalette ters oturmak..

5-ön sıradaki çocuğun arkasına kar topu koymak.

6-Tahtaya Ayna tutmak.

En çılgını dövüleceğim bildiğim halde: Babamın sigaralarına biber sürmek.

1|0
    0|0
    • Arkadaş o son yazdığın şey o nasıl bir çılgınlık ya arkadaşım...OMG gerçekten çok çılgınsın <333 gönlüm sanada en iyi cevabı vermek ama olmuyor ne yazıkki böyle soru olunca insanlar çok ilginç cevaplar veriyorlar zor durumda kalıyorsun

• Vrmiş gibi oldun sağol

• Hapisteyken duş yaparken düşürdüğüm sabunumu dizlerimi kırmadan eğilerek almak

2|1
    0|0
    • Dostum saka mi bu

• vay be çok etkileyici gönül ister hepinize en iyi cevabı vermek ama olmuyor :-(( Ilk kez en iyi cevabı seçtim gerçekten çok zormuş be

• Kanka benimki uydurmasyondu zaten. Nasıl çılgınım değil mi?:D

• 2woman 1cup u izlemek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ishalken osurdum.

1|2
    0|1
  • ben hep olgundum hiç çılgınlığım olmadı galiba:))

bir sürpriz yapmıştım ama oda bana saklı izninle:)

peki senin var mıçılgınlığın:)

0|0
    0|0
  • öyle yapmıştım artık çok hoşuma gitmişti : )) çok güzel ve heyecanlı bir durumdu kadın bakakalmıştı oohhh..

1|0
    0|0
  • altımı muşambayla bezledim ve komşumuzun bunu görmesini sağladım. çok hoşuma gitmişti haz almıştım o an bezimi ıslatmıştım artık heyecandan sonrada bezli popomu ona göstererek bezimi okşamıştım oohh..

1|0
    0|0
  • aklıma gelmiyorr

1|0
    0|0
  • Tatildeken gece hotelden kactim :) Geri girmeye calisinca guvenlik oda numarami sordu ama 2/3 defa oda degistirmekten aklimda kalmamisti iceri almadilar. Allahtan icerden calisanlardan birile facede arkadas oldumustuk mesaj attim o geldi ve hal etdi :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...