Sizce R.Meireles'e ne kadar ceza gelecek?

Olaylı derbide Sabriye yaptığı hareketten dolayı PFDK ya sevkedilen meireles e ne kadar ceza verilmesini bekliyorsunuz? Kaç maç verilmeli ? Hepimizin bildiği bir Pascal Nouma örneği var 7 aylık..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden 7 ay veriliyorsa şimdi 10-11 ay verilmesi lazım. Zamanında tükürmedim olur mu öyle şey benim ailem çocuklarım var. Onlar o görüntüyü görse duysa ne der diyordu. Şu görüntüyü çocuğuna izletir misin Meireles ?

0|2
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum ve en iyi cevap seçiyorum... söylenecek tek söz bu..

Kızlar Ne Diyor 5

• en iyisi onu futboldan men etmek

1|7
    1|0
  • Valla Pascal'ın benzer hareketine 7 ay ceza verilmiş..

Umarım daha fazlası verilir bu dengesize..

0|4
    0|0
  • 10 ay verilmeli.

0|3
    0|0
  • portekizde anneler günü öyle kutlanıyormuş.

1|5
    2|0
  • Glatasaryalıyım

ınanın pascalın sevımlıgı vardı sempatıktı bu kısıde buda yok pascala verılen cezanın 2 mıslısı verılmelı

1|4
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum :) ama yarısını bile vereceklerini düşünmüyorum...

Erkekler Ne Diyor 12

• Tff' da adalet olmadığı için birkaç maçla işi götürür.

Bana kalırsa o ve onun gibileri türkiyeden uzaklaştıırlmalı.

1|2
    0|1
  • hakeme tükürüp hakaret ettiğinde 3 maç yemişti. bunda da belki 1 maç verirler...

0|2
    0|0
  • Verilmesi lazım o ayrı ama bu adamın vukaatları bitmicek fbnin kurtulması lazım bu adamdan

0|1
    0|0
  • Noumanın yaptığından çok daha ağır Meirelesin hareketi, görecez bakalım yüce PFDK nın adaletini, BJK yönetimi Noumayı göndermişti o hareketinden sonra, bakalım fb ne yapacak?

0|2
    0|0
  • yasalar sadece pascala uygulanıyor

0|0
    0|0
  • futboldan men etsinler. adam gibi oynayamıyorsa gitsin kardeşim. giderken emreyle volkanı da götürsün. ama gerçekçi olmak gerekirse yine 3 5 maçla yırtar gibi.

0|2
    2|0
  • Fenerasyon'dan Meireles'e ceza cıkmaz.

Meireles gider disiplin kurulunda acar,alın bakın,tuaf bir sey mi var,simdi buna tutmak yasak mı der.

Disiplin Kurulu zevke gelir ve suclu olan biziz der.

0|3
    0|0
    • olabilirrrr bu bu kurulla.. sabri meirelesi tahrik etti diye sabriye ek ceza gelmeseydi

• 3 maç verirler. Tahkim 1 e indirir.

0|3
    0|1
  • bence Fenerbahçe federasyona bırakmaz kendi cezasını keser

0|0
    0|2
    • konu gs oluncabunlar şerefi yok olur

• hiç sanmıyorum... kesinlikle arkasında dururlar ! oyundan yeni çıktı kaşınmış, yorgunluktan gibi oyrumlar bekliyorum ben fbli yöneticilerden flan

• görürüz ne olacağını fenerbahçeliyim ayrıca ve hakaret etmeden yorum yapılırsa daha iyi olur

• en az 1 yıl

0|0
    0|0
  • bence arap ülkelerinde yapıldığı gibi şeyi kesilmeli

0|2
    0|0
  • Nouma beşiktaşın futbolcusuydu ama meireless tüpçünün sevgili fenerbahçesinin futbolcusu.

O yüzden aynı ceza verilmez.

4|9
    0|1
Yükleniyor...