Amacı ne bu vatandaşın?

iyi geceler;

Bana 4-5 aydır bakan bir çocuk var dersanede..Ben bakmayı bıraktı zannediyordum.Meğer bırakmamış hala devam ediyor.Derste ara ara kafasını kaşıyor gibi yapıp bamsı.kankisinin bakması.Bunlar bir gün ben geç kaldıydım benim yerim fix benim önüme otrmuşlar ama bu nasıl kıl kurdu gibi yerinde duramıyor sıraya dayanıyoro lmuyor kolunu sıraya dayıyor olmuyor.Ayaklarını sallıyor.kafasını ara ara çevirip bana bakıyor kaçamak kaçamak derste.kantine oturduğumda da bakıyor.Son olarak kordiorda yalnızdım sandalyeye oturdu baktı baktı mal gibi ben telefonla konuşuyordum böyle gidip gleiyordum sonra baktı baktı daha sonra çekti gitti.

Güncellemeler:
yalnız şu ayrıntıyı söylemyi unuttum çocuğun sevgilisi varmış.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Allahınızı severseniz ... Kızlar..

SİZE BAKAN ERKEĞE GİDİP "NE BAKIYON GARDAŞ" Diyiverin yahu.. Niye burda dillendiriyorsunuz bu olayı uzuuun uzun..

1|1
    0|0
    • çünkü kendisi tam bir serbest mal yani çocuğu görsen hak verirsin.anca öküz gibi bakıyor o deidğin yakındır bir gün diyeceğim zaten.

• ben tanımadığım adama ne osracağım hemforum senin tapulu malın mı?istediğimi sorarım yönetim ksrışmıyor onlar kaldırmıyolar soruyu sana ne oluyor?

• Ben hazzetmiyorum. Ve belirttim. Düşünce benim düşüncem. Hoşuma gitmiyor bu durum. Bukadar basit.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bak sen. bide çocuğun sevgilisi varmış.

Ozaman kendine dön. Neyim var lan benim diye bir de kendine sor.

0|0
    0|0
  • işte buna platonik aşk diyorlar :)) Başka bir açıklaması yok

0|0
    0|0
  • baslık super:)))))))))

0|0
    0|0
  • BAĞIMLIN OLMUŞ BIRAK BAKSIN NE OLACAK YANİ.

0|0
    0|0
  • utangaç korkak bir arkadaşmış

0|0
    0|0
  • hoslanıo snden buyuk iht. sende bos deılsın herhalde sende bakıosun :)))

0|0
    0|0
    • ben bişey hissetmiyorum lakin bir insan bu kadar bakar mı ne için bu kadar bakar bakar da gelmez ben gerçekten anlamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• öf ergenler

0|1
    0|0
Yükleniyor...