Neden en basıt sorulara bıle gızlerler kendılerını?

Ben artık cok tav olmaya basladım bu hadı cınsellık olsa bı derece anlıcam da artıkk her soruda her cevap da gızlıyolar kendılerını ne gerek var ya nıye bu işe bı kısıtlama getırmıyolar yoksa bı benmı sınır oluyom bu ıse

Güncellemeler:
hay arkadas gızlılerı kapatmayı unutmusum yıne

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sizin gibi düşünen insanları tehlikeli buluyorum.Niye derseniz? Seçtiğiniz sözcüklerin sizleri büründürdükleri katı kimliklerle farkında olmadan kalıplaşmış kurallar listesi oluşturmanıza neden oluyor.Ve sonra, kurallarınıza uymayanlara karşı içinizde biriktirdiğiniz öfke, tahammülsüzlük...

Herkes seçimlerinde özgürdür, kimse hakaret etmediği, düşüncelerine tecavüz etmediği, olumsuz tutumlar sergilemediği sürece, birilerinin gelip de buna müdahale etmesi oldukça yanlış.

Baktığım yorumlardan bir tanesi: "çok basit ödlek ve ezik oldukları için"

İnsanlara neden etiket yapıştırıyorsunuz ki? Gerçek, insanlar, ideolojiler karmaşıktır, sizlerin tutup bunu basitleştirmesi gerçekten üzücü.İnsanların karşısındakini kabul ediyorsa, kendisini de kabul etmiş demektir.İnsan karşısındakini anlamak için öncelikle kendini anlamalı. Hepimizin dini, rengi, kıyafeti farklı olabilir ama bu bizi insan olmaktan uzaklaştırmaz.Kim olduğunuzu unutmayın lütfen.

1|0
    0|2
    • sen kafayı yemişşin kızımmm manyaksın manyakk

• Düşündüklerimi söyledim. Anlamak için sadece çaba sarf etmek gerekmez.Hayatı, insanları basite alan biri olmadığım, kendimi bildiğim için bir sorun yaşamıyorum.

• Onu da terslıyom senı de

• sinir olmuyorum ama garipsiyorum bende :)

dedigin gibi cinsellikte normaldir ama bazen moda sorularinda bile mesela gizli cevap verenler var, ki gereksiz aslinda bana göre o durumlarda

0|0
    1|1
  • cok basit ödek ve ezik olduklari icin

2|0
    1|0
  • salla ya. kafaya takacak bişi arıyorsan kocaman bir liste çıkar

0|0
    0|0
  • Arada bir gizemli olmak iyidir :):)

1|0
    0|0
  • Ya sanane,herkez istediğini yapabilir bak bende gizli yanıt verdim kimene?

1|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Hahaha hahaha Gizli cevaba kapatırsın soruyu olur biter panpa. Soruyu soran gizliyse fazla önemsemeden ver cevabını geç. Belki kafa yapıyordur diye düşünüyorum. Belki arkadaşları görsün istemiyordur o anki yazdıklarını. Hakkaten nasıl bir ruh halidir bu gizlilerdeki :D

0|1
    0|0
  • Onlar ki cehennemde yanacaktır..

1|1
    0|0
  • Çoğu kişi bu durumdan rahatsız oluyordur eminim.

0|1
    1|1
  • Bir kere bile olmadım, olmayacağımda !

0|1
    0|0
  • Sanal kimlikleri zedelenmesin diye. Kendilerine güveni yok, verdikleri cevapların arkasında duramıyorlar.

0|0
    1|0
  • saklambaça devam sallama umursama :)

0|0
    0|0
  • İkili oynayanlar da bunu yapabilir.

1|0
    2|1
  • kamuflaj mod on

1|0
    0|3
Yükleniyor...