Spor yapan arkadaşlar bir bakabilir mi acaba?

Arkadaşlar ağırlık çalışıyorum son aylarda kollarımda mavi, mor damarlar görünmeye başlandı varis olduğu kesin sizlerde de çatlaklar, deri yırtılmaları ve varis oluyor mu? Bunun nedeni sizce nedir? Ağır kaldırmak bu durumu tetikler mi bilgili arkadaşlar gelirse sevinirim :)

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bendede olmustu tuz tüketimini azalt ve proteini fazla tüket baska vahileri dinleme bu konuda uzmanim

1|0
    0|0
    • Bütün vücuda yayıldılar bacaklarda bile görülmeye başlandı özellikle masaj yapınca çıkıyorlar ortaya ama koldakiler hiç geçmiyor protein ağırlı besleniyorum ama tuzdan vazgeçemiyorum birde çok su tüketiyorum acaba kalple ilgili bir sorun mu yaşıyorum?

• Haklisim dogru ama cok zevkli oluyor kullanmak herseyi daha hizli ama neyse kullanmiycama zaten birkere daha bundna sonra son olur insallah

• O zevk senin sonunu hazırlıyor benim bir arkadaşım yıllarca kullandı zangır zangır titriyordu kullanmadığı zamanlar bir gece apar topar hastaneye kaldırdılar doktor uyuşturucu kullansan bu kadar mahvedemezdin kalbini demiş toparlanması yıllar sürdü hala etkilerini yaşıyor gençliği bir hiç uğruna bitti gitti sırf bu nedenle arkadaşlığımızı bitirdim çünkü onun neler yaşadığını görüyordum kullanmadığı zamanlar telefonda ağlıyor ölmek istiyorum diyordu sürekli bir ayağı Rusya ve Almanya'daydı sonra her yerde bu meretin zararlarını anlatmaya başladı onunla beraber ben de bittim inan her gece telefon başında bekliyordum yine ne olacak korkusu ile hastaneden evin yolunu unutmuştu neredeyse sakın sakın sen yazık etme kendine, Bir dünya ölen insanlar var bu zevk uğruna değer mi dersen asla derim,

Erkekler Ne Diyor 3

• yag oranin azaliyor kas kitlende artis var ondan olur

1|0
    0|0
  • ne kadar ağırlık calısıyorsun mesela

1|0
    0|0
    • Agirlik ile alakasi yok

• @King180 ya senin her yerin sporcu olsa ne olcak :D güldürme neyse mevzuyu uzatmayalım

• Böyle yazarak meraklandiriyorsun beni ne demekk istiyon acik konus

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...