Bn mi abartıyorumdur yoksa dediği gibi seviyor gibi mi

beni sevdiğini anlayamıyorum artık cok zorlu günlerden gectik bugün buluştuk bni seviyor musun dedim bna daha önce söylemiştim bu sorunun cevabını dedi lütfen aşkm birdaha de dedim çok seviyorum dedi e ilk günkü gibi değil içimdeki sevgi demiştin dedim değil dedi peki o zamn da cok seviyordun hani şimdi azaldımı dedim of dedi ben çok düşünüyorum hergün aglıyorum sevgini hissettr tersleme artık lütfen dedim sen kendi kendini üzüyorsun düşünüp durmasan sorun olmaz dedi tamamda sen tersleyince doğal olrak düşünüyrm dedim düşünme dedi nasıl düşünmeyeyim facebooka balkıyorum kız arkdslarının fotolarını begenıyo arada baska kızları aratıyo faln ask acısı ile ilgili sözlr begenıyo sorunca kızıyo yani bn mi abartıyorum szce

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bırıncısı aynısını yasadım nasıl yasadım sole benden sureklı sevgı ılgı ıstıyodu ben ıstemıyodum sıkılıyodum ıcımden gelmıyodu sogumustum bence senden sogumus kafa dınlemek ıstıyo bnce cok sıkmıssın onu artık bıkmıs ve sevgısı yok olmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle gibi durumlar cok zor..ama seni mutlu etmek yerine seni üzen biriyle birliktesin..sevgim azaldi diyor..bence iyi düsün..kimsenin seni üzmesine izin verme cok sevsen bille...belli ki sen onu daha cok seviyorsun..birak gitsin dönerse senindir..dönmezse hic senin olmamistir...üzme kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...