Hasan Şaş'ın taraftarları tahrik etmesi

link

o an tahrik olan taraftarlar sahaya inip orda onu linç etseler suç yine fenerbahçe taraftarına kalıcakdı . Yanlış değilmi türk futboluna yıllarca emek vermiş birinin böyle bişey yapması ?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Renktaşımızı öldürdüler bir de ırkçılık vs. diyip zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyolar.

Futboldan soğuttular cidden.

2|4
    0|5
    • renktaşın 10 kişi çocuğun üzerine yürüyorlar ama ilk başta çocukta o anki panikle sallamış bıçağı, diğer delikanlı renktaşlarınız da arkadaşlarını yerde bırakıp kaçmışlar...

Kızlar Ne Diyor 4

• yaa sadece hasanı mı görüyorsun iki tarafa da yakışmayacak bir maçtı ve futbol da hoşgörü bırakmadılar yaa böyle mi olmalı iki büyük takım oyuncuları taraftarı geçtim artık saha içinde volkandan tutunda sabriye kadar ki bunlar milli takım oyuncusu açıkcası hepsine yazıklar olsun

0|1
    0|1
  • siz emrenize bakın önce

0|7
    3|3
  • o taraftar bozuntuları neler yapıyor neler onları duymadığın için iki görüntüye takılıp kalmışsın hasanın hiç mi hiç suçu yok ayrıyeten kimsenin kimseyi linç etmesini normal karşılamıyorum . hazımsızlığın lüzumu yok

0|1
    0|0
  • Öncesinde hiç mi bişi dememiş taraftarlar..

Ya bırak Allah aşkına kim bilir neler dediler de adam böyle çıldırmış..

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynı görüntüyü yüz kere koymuş. Ne yapmış orda acaba kime yapmış. Maç sırasında edilen küfürlerin haddi hesabı yoktu taraftardan. Hadi onu geçtim bunun Emresi var Hasana Ümite alayına saydırdı. 3 resim var elimde ikisi muz gösteriyor iki bayanda aynı karede ingilizce zenci yazan bisküvi gösteriyor kafalarında siyah poşet gizlenip. Volkan var. Haa unutmamışken Meireles'in Sabriye hareketi. Daha sayayım mı ?

2|5
    0|1
  • Hadi la ordan Fenerbahçe taraftarının yedek kulübemize nasıl küfür ettiğini biliyoruz

2|5
    2|3
  • sinirlerine hakim olmalı

2|2
    0|3
  • o stadda her zaman her haltı yiyorsunuz sonra tahrik olduk bilmemne sizden kim tahrik olmasın be, her şeyiniz rezillik, ligden çekilseniz de Türk Futbolu rahatlasa...

0|2
    0|1
  • O arkadaki godoş Hasan şaşa laf attığı için adam karşılık verdi he doğrumu yanlış sonuçta orda binlerce insan sövüyor o an sana ama delikanlıysa çıksın dışarda karşısına desin adam millet vekili değil sonuçta herkesin gezdiği yerlerde geziyor.

0|3
    1|2
  • saha içinde olanlar ? daha maçın başın volkan geliyor drogbayı itiyor emre de meloyu ordan bizim yedek kulübesine fenevli taraflarlar küfürler yağdırıyor kim tahrik ediyor acaba ? ve maçtan bir gün önce başkan denilen şahıs ortamı gerek açıklamalar yapması ? hangisi doğru ve şunu unutmayalım tribünden tv başında olarak biz O çimlerdeki ortamı bilemeyiz.

0|3
    0|0
  • orda binlerce kişi var adamın el hareketlerine mi takıldın. adam gibi dursaydnız da hareket yapmasaydı. arkadan kim bilir neler söylediler adama.

1|3
    2|2
  • takılsınlar işte :/

0|0
    0|0
  • Videonun altındaki 13 beğeni alan yorum en iyi cevap

0|3
    1|4
  • O maçın üstünden 2 gün geçti kardeş muhabbeti bitmedi mi daha :/ ayrıca bu soruları sorarak taraftarı birbirine daha fazla küstürüyorsunuz. Hem ayrıca kaç bin kişi adama küfür etmese o yedek klübesinden çıkıp da niye küfür etsin taraftara ?

0|0
    0|0
  • Benim takımım senin takımını döver muhabbetlerini bir kenara bırakmalısınız.. Hem, böyle çocuk gibi kavga edenler nasıl akıl verebilir? Diyelim ki verdi. Verdiği akıl ne işe yarar?

0|0
    0|0
  • hasan şaş bunu hep yapıyor. bir hasan şaş klasiği

0|0
    0|0
  • Her iki taraf da hatalı olduğunu kabullenmediği sürece bu it dalaşı bu holiganizm büyüyerek gider.Herkes şapkasını önüne alıp düşünmeli.Siz bize bunu yaptınız , sen şunu yaptın ben bunu yaptım diyerek sadece kavga büyütülür ,huzur sağlanmaz

0|0
    0|3
  • Emre İtinin yaptıklarına ne demeli ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...