Mario Gomez, Beşiktaş'la yola devam etmek için şartını belirledi. Beşiktaş bu şartları bir bir yerine getirmeli mi?

Türkiye’deki olağanüstü süreci gerekçe gösterip kariyerine başka bir ülkede devam etme kararı alan Alman futbolcu, kendisiyle ilgilenen kulüplerin birer birer vazgeçmesi ve transfer sezonunda artık son döneme yaklaşılması sonrasında geri adım attı. :D Görüşleriniz neler?

Mario Gomez, Beşiktaş'la yola devam etmek için şartını belirledi. Beşiktaş bu şartları bir bir yerine getirip anlaşma yolunu seçmeli mi?

Haber

• İş çok laçkalaştı ayaga düştü adeta Beşiktaş kendisini bu kadar küçültmemeli
    60% (15)71% (55)69% (70)Oy Ver
  • Ne olursa olsun laf çaksada Gomez, bunlar görmezlikten gelinip, yutulup transfer edilmeli
    40% (10)29% (22)31% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Türkiye’deki olağanüstü süreci gerekçe gösterip kariyerine başka bir ülkede devam etme kararı alan Alman futbolcu, kendisiyle ilgilenen kulüplerin birer birer vazgeçmesi ve transfer sezonunda artık son döneme yaklaşılması sonrasında geri vites yaptı. Görüşleriniz?
Bir Uganda atasözü der ki Yiyemiceğin muzu soymayacaksın :)))))))
3ay ; )

0|0
2|26

En İyi Kız Görüşü

• Şampiyonlukta büyük bir payı var diye düşünüyorum bence transfer edilmeli çalışkan ve taraftar da seviyor işi yokuşa sürmeye gerek yok.

0|1
    0|0
    • 3ay

haklısın ama kulüpünde bir ağırlığı vardır bu kadar maymun edilmez yani, adam hem laf çakıp gitti hem boşta kalıncada halen kuyrugu dik tutmaya çalışıp şunu yapın onu yapın falan fıstık diyor, bu da bir garip yani

• 3ay

Zaten giderken laf edip gittiyse geri dönmesinin de bir anlamı yok

• 3ay

kulüp bulurum sandı bulamadı trasfer dönemide bitmek üzere zemin yoklamaca yapıyor, hiç kimse kulupten büyük olamaz, parmağında oynatıyor adeta :( başkanın gitmesine içerledim taraftarla bağı yok kalmadı artık çevresindeki dar bir kitleden besleniyor

En İyi Erkek Görüşü

• gelmemeli takımın bir şerefi var sonuçta yalvarılmamalıda, önümüze bakmalıyız futbolcu mu yok bunları yapmadan önce düşünecekti, çok oyaladı çocuk gibi, gtü çok kalktı

0|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Şampiyonlukta büyük katkısı var , kalmasını isterim hatta açılan onun için açılan hashtag a 4 saat boyunca tweet atmıştım

0|3
    0|2
    • 3ay

katkısı oldu tabi bu inkar eden yok ama bu şeylerden sonra soğudum sporculuk biraz karakter işidir parmağında oynatır gibi nedir ya :(

• 3ay

Orası öyle , sosadan dolayı etkilendi kesin

Erkekler Ne Diyor 25

• Gomez le ilgili gizli sorulara devam , sıkılmadın mı artik gizlenmeye , tamam anladık geçen sene attığı gollerle canınızı çok sıktı , elinizdeki kadroyla kupasız kapatmak çok koydu , ucan hollandalı nal topladı ama Gomezi ayakta alkışlayacaksınız çamur atmayacaksınız

0|3
    0|6
  • Şimdi birkere yabancı biri ve profesyonel. Çekincelerini doğru buluyorum aynı Sosa gibi. Ama bunu Türk oyunculardan biri yapsaydı yok ben terörden korkuyorum başka ülkede oynayacağım deseydi farklı bakardım.
    Yabancılardan kimse burda kalmak zorunda değil. İsteyen gidebilir.
    Gelmesinde bir sakınca yok geri yalnız Başkanımız güzel yaptırımlarla geri alsın :)
    Biraz burnu sürtülsün yani...
    Eto'o da gelse süper olurdu

0|2
    0|1
    • 3ay

biraz burnu sürtülmeli o işler o kadar kolay olmamalı katılıyorum

• 3ay

Eyvallah canım kardeşim. Zaten aklını karıştıran eşi, kendi değildi... Yinede karakterli futbolcuda ondan eyvallah diyorum başkası olsa kesinlikle gelmesin derdim. Mario nun durumu Sosa ile aynı değil yani. Neyse canım herkesin düşüncesi farklı belki gelmesini istemeyen BJK lilerde vardır bilemem :)

• Hiç uğraşmayalım. Yarın bir gün yine kolpa yapar. Adam akıllı Beşiktaşı benimseyecek forvet bulunur elbet.

0|4
    0|2
    • 3ay

aynen öyle tam düşündügüm şeyi yazdın

• 3ay

Sanırsın o gollerini kendi yarattı da attı. Bu kadar havaya gerek yoktu.

• 3ay

katkısı büyük yalan yok ama bu hareketleri hoş bulmadım

• Abi iyice saçmalamaya başladık ya. Bırakın bu Gomezi falan. Resmen parmağında oynatıyor. Dönse bile kabul etmemeliyiz. Gelmek istemedi. Gitsin kulüp bulsun. Sosa gibi şerefsiz olmasın.

Beşiktaştan büyük değil Gomez falan

0|4
    0|2
    • 3ay

bencede önce arma gelir duygularıma tercüman oldun

• 7.5 milyon € maaş istiyor geri dönmek için. Nereye giderse gitsin 3 milyondan fazla vermezler. Transferin son gününe kadar bekleyip maximum 3 milyona alınmalı. Daha Fiorentina bonservisini iteleme derdinde yani o kadar masrafa gerek yok. 3 - 3.5 milyon gibi üst sınır bekleyip kabul etmesi halinde dönebileceği söylenmeli. Aksi halde görüşmelerin duracağı bildirilmeli.

0|1
    0|0
    • 3ay

bencede bu taktık uygulanmalı

• Beşiktaş gerçekten bir duruşu varsa geri almamalı çocuk oyuncağı değil bu kulüp bulamayınca alın beni n güzel dünya aynısı Sosa içinde geçerli başkan açıklamalarını hep birlikte duyduk Sosa ile ilgili net konuştu ikiside uzak olmalı takımdan.

0|1
    0|1
    • 3ay

bu transfer olayı çok çıkmaza girdi takımıda ayaklar altına aldı bu kadar olmaz 100 yılı aşkın bir kulüp sonuçta gomez kim ki parmağından oynatır gibi davranabiliyor bunu içime sindiremiyorum :( bu durumdan bende hoşnut değilim malesef

• Mario Gomez de sıktı, artik.

0|3
    0|0
    • 3ay

bencede haklısın, 3. sınıf takım sandı parmagında oynatabileceği, yok o yok bu s* ktirsin gitsin sabrınımız kalmadı zaten :(

• 3ay

Beşiktaş veya Türkiye'deki herhangi bir takım artık futbolculara vazgeçilebilir olduklarını hissettirmelidir. Gomez profesyonelse takım onun 3 katı profesyonel olmak zorunda.

• 3ay

öyle olmalı zaten futbolcu takımdan büyük olamaz

• ne demişler laf ağızdan bir kere çıkar. geri adım atmak olur mu sence? bence olmaz. açık sözlü adam dediğini yapar, si, ktir olur gider. madem bahane üretmek istiyor varsın gitsin. tutmam ben şahsn öyle bir oyuncuyu. ne olursa olsun çıkartırım elden. ne bok yerse yesin beni bağlamaz. gö, tü yemedi ellam korktu herhal ondan böyle geri vites. işte delikanlı adam geri vites atmaz lafının arkasında durur.

0|1
    0|1
    • 3ay

yazdıklarında yanlış bir şey bulamıyor delikanlı insan geri vites yapmaz haklısın

• Beşiktaşlı olsaydım s*ktirsin gitsin ona mı kaldık diye düşünürdüm.

0|4
    0|1
  • Asla sözleşme yenilemem bitti o iş

0|2
    0|0
    • 3ay

çok oyaladı halen dönüp böyle şeyler yapması sabrımı taşyırdı benimde :(

• Asla almam yalvarsın güzel kardeşim

0|3
    0|1
    • 3ay

dönmek için zemin yokluyor ama parada indirmiyor ne sandı acaba Beşiktaşı yalan yok soğudum, takımı parmagında oynatır gibi davranamaz

• Hangi takımlısın bilmiyorum ama Beşiktaş düşmanı olduğun net. Canınızı fena acıtmış belli ki

0|2
    0|3
    • 3ay

anlamıyorsun bazı şeyleri o sıg kafadan çık

• 3ay

Kaynak Fanatik diyor sıglıktan bahsediyor. Sen hangi kafayla yazıyorsun bunları?

• Herşeyden önce BEŞİKTAŞ gelir gomez değil salın gitsin

0|4
    0|1
  • Artık kabak tadı vermeye başladı. Sırf fiyat arttırmak için yaptığı bu hamleler can sıkıyor. Şimdi de 7.5 milyon avro istiyormuş. O paraya kaliteli, gelecek vaadeden bir futbolu alınabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

bencede kabak tadı vardır

• Kaynağa baktım sonra okuma gereği duymadım

0|2
    0|2
    • 3ay

gelmek istiyor ama kendi şartlarını kabul ettirterek zemin yokluyor arada, kulüp halen bulamadı, görüşmeler var bu bilindik bir şey bu zaten

• 3ay

Kulüp bulamadı evet ama orman hala gomez ile yüz yüze görüşmedi

Şartlar klasik fanatiğin uydurması

• Takımda kalmalı bence

0|2
    0|1
    • 3ay

onun yollarıda aranıyor görüşme halindeler onunda bilgisini veriyim burdan

• Fiyatı epey yüksekmiş, bu olayları da bahane ettiyse bu sene kafası '' acaba olay olur mu'' kafasıyla oynar ve bu da olumsuz olur... Transferin son günü beklenmeli, yine kiralanmalı.

0|1
    0|0
    • 3ay

31 agustos son gün olmalı diye biliyorum bakalım

• Okadar para verilmez 3.5 aliyor zaten bonuslarla 6.5 almis oluyor. 7.5 ne lan

0|2
    0|0
  • Eto'yu bekliyoruz

0|0
    0|2
    • 3ay

Eto'o size nah gelir

• 3ay

@Marilynn_Manson Antalyalı mısın sende

• 3ay

@Duygues evett

• Neymiş şartları

0|1
    0|0
    • 3ay

linkte paylaştım orda görebilirsin
      Fiorentina’daki maaşımı ödeyin + 25 milyon Ş falan filan

• 3ay

O kadar para vermez fiko ayrıca fiorentina ne kadar bonservis istiyor

• 3ay

ciddi ciddi görüşülüyor

• kimse BJK ya diretme yapamaz, adamın mk lar :D

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle tabi ama bu dayatmayı savunan bjk lilerde var gerçeği görmeyen :( kabak tadı verdi artık bu gomez

• Beşiktaş ondan iyisini bulamaz

0|0
    0|1
    • 3ay

bulunur bulunur dembaba dan sonrada bulunmaz deniyordu iş sarpa sardı emin ol bulunur kulüp oldugunun farkına varılıp dik durulmalı, parmağında oynatabileceği bir takım sandı sanırım

• adam şeyinin uçunda oynatıyor parmağının ucunda, ama oynatana değil buna izin verene bakacaksın demişler, fiko başkanlıkta kalabilmek için çok istiyor taraftar ve kulüp değerleri yerlerde

0|2
    0|0
  • Formasını çıkarıp yere fırlatan emenike bile hala takımda

0|0
    0|1
  • çok şey kattı doğru ama işin b* ku çıktı

0|3
    0|0
    • 3ay

biraz öyle oldu :(

• 3ay

kulup bulamadı tabi, çarşı bu işlere olur vermez