Hangi Spor Dalı İle Uğraşıyorsunuz?

Selam! Hangi spor dalı ile uğraşıyorsunuz? Bunun size katkısı en çok hangi yönde oluyor? Beslenmenize dikkat ediyor musunuz?

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• 6 yaşımdan bu yana uğraşmaktayım.
    iş güç okul derken son 2-3 senedir evde ufak tefek yaptıklarımla yetiniyorum. işe yarıyor mu? tabii ki hayır :D ama işte kendimizi kandırıyoruz bir şekilde.
    en çok katkısı , kendimi daha erkek gibi hissediyorum.
    yani eskiden dayak yemekten filan korkardım. kendimi ezik gördüğüm için karşımdaki kişi ile konuşurken yüzüne bile bakamazdım.
    falan fistan derkene , bir bakmışız boy 185 olmuş :D en sevdiğim faydası oluyor tabi buda :D neyse , beslenmeme dikkat etmiyorum.
    ne bulduysam yiyorum. özellikle ev yemekleri. ekmek tüketmiyorum arada çok nadir.3 beyazdan uzak duruyorum :D gerçi nefret ettiğim için yakından uzaktan alakam yok. tek zaafım çikolata. onun haricinde gayet sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum. tek şüphem yeterli olup olmadığı.
    ona da ilerleyen zamanlarda başlayacağım fitness ile çözüm bulacağım inşallah :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sakatlandığım için bırakmak zorunda kaldım ama hentbolcuydum. Başkalarıyla güzel arkadaşlıklar kurmak, onları dinlemek ve anlamak için iyi bir spor. Sosyal anlamda faydası çok. Fiziksel açısındanda iyi sürekli antrenman yapıyorsun. Yemek konusunda hiç dikkat etmedim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Yatak sporları.
    Çok sosyal bir insan olmanı sağlıyor. Özgür olmanı, hayatını kurallarla yaşamamanı sağlıyor.

Ve evet beslenme çok önemli :)

0|0
    0|0
  • Sallama

0|0
    0|0
  • hiçbiri :d

0|0
    0|0
  • Yatma sporu yapıyorum hatta milli takımada seçilmiştim bana en çok katkısı g*t büyütmek heralde beslenmeyede olduğu kadar dikkat etmeye çalışıyoruz

0|0
    0|0
  • Fitness, kick box, futbol.

0|0
    0|0
  • Bilardo

0|0
    0|0
  • lisanslı boksorum ama bıraktım zirvede kickboks lada uğraştım şu aralar crossfitciyim

0|0
    0|0
  • Geçmişte boks yaptım şu an fitness bisiklet

0|0
    0|0
  • Bisiklet, bilardo, masa tenisi.

0|0
    0|0
  • Futbol fitness

0|0
    0|0
  • prof fitnes

0|0
    0|0
  • beni yormayacak her sporla :D

0|0
    0|0
  • İstanbul trafiğinde araba kullanmakta bir spordur.

0|0
    0|0
    • İstanbul trafiğinde motor kullanmak da bir spordur. Ama vücuduma bir katkısını göremedim :D

• Motor kullanırsan göremezsin. Araba kullan bak bakim hiç göbüş kalıyor mu? :))

• Fitness

0|0
    0|0
  • Futbol (Lisanslı) Basketbol (Lisanslı) Atletizm (Lisanslı) :)

0|0
    0|0
  • Arma neredeyse ordayim voleyboldan hentbola her zaman peşindeyiz A. C. A. B. 🔪

0|0
    0|0
  • Tenis fitness

0|0
    0|0
  • Boksörüm👊👊

0|0
    0|0
  • ben futbolla uğraşıyorum, oda benle uğraşıyo.

0|0
    0|0
  • Liseye kadar basketbol lisansım vardı. Bıraktım sonra şu an arada tenis, basketbol oynarım, izlerm.

0|0
    0|0
  • Boxla ugrasiyordummm

0|0
    0|0
  • basketbol tenıs

0|0
    0|0
  • Boş boş yatma sporu

0|0
    0|0
  • ata sporumuz, yatakda yatmak

0|0
    0|0
  • Popo büyütme dalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Voleybol-Basketbol.
    Esneklik kazandırdı ikisi de, küçükken tombiktim ana sınıfında takla atardık ben atamazdım. Bu ikisine başladıktan sonra çok iyi bir esneklik kazandım. Dikkat etmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Yuzuyorum. Kaslarim calisiyor. Beslenmeme oldukca dikkat etmeye calisiyorum

0|0
    0|0
    • Bende yüzüyordum fakat çok fazla kas ağrısı oluştu.

• Evet bu da bir yan etkisi tabii. Bir de yuzmeden sonra acayip yoruluyorum. Hicbir sey yapmaya mecalim kalmiyor

• Uyumak :-)

0|0
    0|0
  • Voleybol. Hayatımı düzene koyuyor

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • yatış

0|0
    0|0
  • İnsanı iyi hissettiriyor daha ne olsun 😇 ediyorum 😊

0|0
    0|0
  • Beslenmeme dikkat ediyorum sporla malesef ilgilenemiyorum fitness'a başlicam yakında 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...