Terkeden Erkek İnanan Kadın

Hiçbir sebep yokken bir erkek Bir kadını bırakıp gidiyorsa .Yani terkediyorsa Nasl bir kişiliğe sahiptir. Ve bazı erkekler vardır bunun için kendince güzel bir kılıf hazırlamıştır .Aslında karşısındaki gerizekalı değildir Fakat o anda karşıdaki gerizekalı gibi davranır. Kadın o kılıfa inanır gibi yapar ve sverek ayrılırlar Kadın böyle bir durumda neden gerizekalı gibi davranır

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• bazı erkekler köpek gibidir annem. dişi kasınır. bir ayakkabı bulur, dişler dişler...sonra hevesi gecer. yeni bir ayakkabı bulur. onun rengi daha güzeldir, gider onu da dişler. birgün yaşlanıverir köpek erkek. der ki ulan benim etrafımda bir tane iyi kadın yok. dönüp kendine bir bakmaz acaba ben ne yaptım diye. Allah'a yalvarır. (: huzurlu bir yuvam olsun yeter der. huzurlu yuva da bulamaz çünkü o kadar kalp kırmıstır ki o ahlar pesini bırakmaz.

sorunun ikinci kısmına gelelim. kadın da gerizekalı olduğunu göstermemek için bilmiyormus numarası yapar (: yediremez kendine cünkü. benim bunca zaman sevdigim adam bu degildir, bende bir yamuk vardır der. hala bahaneler bulur. ayrıca cevabını bildiği sorulardan bol miktarda sormustur zaten. her seyi biliyordur yani. en ufak bir umutta geri dönecektir. onu da zorlar en yüzsüz haliyle. sonra birgün tamamen vazgecer. elinden geleni yapmıstır artık. erkek gelse de gelmese de pişmanlık duymaz.

böyle...

2|0
    0|0
    • Bu yazdıklarına yorum yapmayacağım.ANNEM

• :)Ben teşekkür ederim İyi arkadaşım olduğun için

• rica ederim karahancan :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ne uğraşmak istesin ki.

0|0
    0|0
    • Elbette uğraşmasın uğraşsın dmiyorum ama o kılıfa kendini öyle inandırıyor ki Adam gidip başkasıyla evleniyor .O halen biz birbirimiz seviyoruz diyor .Ortada ayrılmaları hiç bir neden yok .Erkek sadece sıkılmış bıkmış gitmiş. Giderken de gönül almaca yapmış atmış bir yalan

• o da o kadının aptallığı

• hiç beklemedğin bir şey var karşında sonçta sevgilinin aslında snei sevmediğini sıkıldıgını ve bir nedeni olmadıgı için bahane ürettiğini görüosn ve bütün sevgin,hayallerin ve umutların yıkılıo.bu zamana kadr onunla okadr çok hayal kurup,düşünüp biranda aslında hepsinin yalan oldugunu anlıosn.bundan dolayı insanda ne derman kalır nede konuşack laf.tek seçenektir böyle davranmak ve konuyu bitirmek

0|0
    0|0
    • bide bunu kadın yapıyorsa erkeğe ve bir türlü çıkarta mıyorsa aklından?

• aynı duygu karmaşası erkek içinde geçerli.ama böle nedensiz yere ayrılan kadın ya da erkek sevmiodur zaten.oyüzden erkek yoluna devm etmeli @sessizvesensiz

• valla hi o kişi narsist kendini düşünendir benım başıma geldi resmen ruh sal sorunluydu

0|0
    0|0
  • ne yapsın adam gitmeyi kafaya koymuşş ha bugün ha yarın o adam illaki giderrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkekler bir kadında bişey hedefler o hedefine ulaşınca heyecan biter ve ayrılır . Bu hedef kiminde cinsellik kiminde arkadaşlık kiminde evliliktir . En uzun süreni evlilik oluyor haliyle evlilik düşünmediği biriyle uzun süre birlikte olamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...