Siz olsanız ne yapardınız?

aşıksınız ama sevgilisi var siz neyaparsınız ?

-itiraf eder uzaklaşır

-ona yakın olabilmek için arkadaş kalırım

• Itiraf ederim ve uzaklasirim.
    100% (3)50% (2)71% (5)Oy Ver
  • Ona yakin olabilmek icin arkadas kalirim
    0% (0)50% (2)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben söylerim zaten onlar benden uzaklaşıyor ;) Şu ana kadar sevgilisinden ayrılıp bana gelen olmadı ama genelde sevgilisi olan bayanlara itiraf etmem aşıkta olmam.Bu genel anlamda ;)Sevgilerle...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eğer gerçekten aşıksam ve onunda sevgilisi varsa hiç itiraf filan etmem. kafası karışmasın huzuru bozulmasın ya da mutsuz olmasın diye.

sevgiliden daha iyi birşey varsa oda gerçek dostlardır. çünkü ilişkilerin çoğu biter ama gerçek dostluklar kolay kolay bitmez.

0|0
    0|0
  • Arkadas olmak çok ugrastirir. Söyleyeyim :) türlü türlü baş ağrısı, kararsızlik falan.. en iyisi itiraf et gitsin. :) kökten sonuca vararsin. Ya başarı, ya başarısızlık. :D ha itiraf edip uzaklaşma bence, tepkisine göre ister kaç, ister sarılı öp yemeğe çık, parti marti... :D neyse saçma oldu :D son cumleyi sen karar verirsin :D

0|0
    0|0
  • arkadaş kalmak iyidir

0|0
    0|0
  • Arkadaş kaldıkca acı çekersin. Ne gerek var öyle değilmi. Söyle ve uzaklaş ki yokluğunu anlasın..

0|0
    0|0
  • söyle kurtul.arkadaş kalmak işine yaramaz.

0|0
    0|0
  • Bana bakıyorsa uğraşırım ama bakmıyorsa yapılacak bişey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgilisi varsa asla yanaşma midesizliğe gerek yok aşkını gerekirse göm kalbine ama sende üçüncü kişi olma yazık

0|0
    0|0
  • İtiraf edince birsey değişmeyecek söyleme gereği duymam ıcımde yasarım

0|0
    0|0
  • öyle bir durumda olmayı istemem hayali bile kötü

0|0
    0|0
  • Itiraf ederim ve uzaklasirim. en doğrusuda bu zaten

0|0
    0|0
  • Itiraf etmeden ve uzaklasirim.

0|0
    0|0
  • kendini farkettirmeye çalış ne arkadaş gibi ol nede sevgili olmaya çalış adı olmasın konuşun bir süre sonra seninle konuşmak istemiyorum de niye diyecektir sana aşıkken seninle arkadaş gibi konuşmak istemiyorum de ben denedim ve %100 başarılı olmuştum

0|0
    0|0
    • ama aranizda bir samimiyet vardir degilmi? ne oldu sevgiliyi birakip sana mi geldi

Yükleniyor...