Spor yapanlar yardımcı olabilir mi?(detayda)?

Geçen hafta spora başladım ağırlık kullanmadım hiç ağırlıksız haliyle de zorlanıyorum spor yaparken kaç kg dambıl almalıyım?
programımda ağrılık lunge step up da falan var ayrıca artı göğüs çalışmak istiyorum 3 kg iyi mi?2,5 2 falan mı alıyım?3 kiloya alıştıktan sonra direk 5 e geçebilir miyim yoksa 4 kiloyla çalışmak mı lazım? ve ne zaman dambıl kullanmaya başlamalıyım bu ikinci haftam daha önce hiç spor yapmadım

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağırlık konusu tamamen sana bağlıdır. Spor salonundaki antrenörler bir program yazar. Belki beslenme programı da yazabilirler. Başlangıçta hareketleri gösterirken yardımcı da olurlar ancak onlar da senin hangi ağırlıklarla çalışacağını bilemezler.3 kg iyi mi? 5 kötü mü, fazla mı? Bunu dışarıdan ben de bilemem hatta sen de bilemezsin. İlk kez bir programa başlarken ilk 1 hafta setleri hangi ağırlıklarla yapacağını kestirir ve buna göre bir yol çizebilirsin.

1|0
    0|0
  • salondan sana program vermediler mi? çünkü önemli olan bu

0|0
    0|0
    • 3ay

internette ünlü olan bir programı yapıyorum tabi spor salonunun vermesi daha iyi ama buna başladım

• 3ay

anladım sağ ol :D

• 3ay

rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ağırlıksız haliyle bile zorlanıyorsan 2kg al bence. Bende 3lük var ama zorluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...