Eren Derdiyok'un açıklaması hakkında ki görüşünüz nedir? 'Kartal istedi, Aslan'ı seçtim' dedi. Görüşleriniz nelerdir?

Eren Derdiyok'un açıklaması hakkında ki görüşünüz nedir? 'Kartal istedi, Aslan'ı seçtim' dedi. Görüşleriniz nelerdir?Bence Eren Derdiyok haklı kimse kızmasın, sonuçta herkes büyük bir kulüpte oynamak ister. Herkes saygı duyması gerekir. Sizin görüşleriniz nedir?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray varken beşiktaşa gidecek değil. En doğrusunu yaptı.

0|3
    0|2
    • aynen öyle renktaş :D tabiy ki en doğrusun yaptı

• kupayı alacağız buna inanıyorum

• Bende. Zaten nerede kupa orada galatasaray.😀

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum takımdayım 10 sene öncede teklif gelmişti bugün burda olmaktan çok mutluyum Beşiktaştanda teklif aldım ancak Galatasaray duyduğumda benim için karar belliydi hoşgeldin Derdiyok.

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya eren kendi kendine gelin güvey oluyor ya da basın bir tarafından haber uyduruyor

Beşiktaş teklif etmediğini açıkladı , Fikret Orman menajer önerdiği için fiyatı sorduk dedi. Ortada teklif yokken nasıl reddediyor sizde buna inanıyorsunuz :) Umuttan formayı kapmak kolay tabi Beşiktaş a gelse 11 başlayamaz
    www.haberhastasi.com/.../...lif-yapmadik-1891.html

Sampiyonlar liginde oynamak varken Turkiye kupasında oynamayı kim seçer

0|1
    0|5
  • güzel demiş doğruda demiş ben seçilmem seçerim demiş HOŞ GELDİN aramıza

1|3
    0|1
  • rütbesi en yüksek olana gelmiş

0|2
    0|0
    • Beşiktaştanda teklif aldım ancak Galatasaray duyduğumda benim için karar belliydi demesi çok güzel, kesinlikle rütbesi en yüksek yere geldi

• Soyadımız aynı fiyakalı yazın alırım anahtarınızı.

0|2
    0|1
  • Sampiyonlar ligi oynayan takıma gelmek herkese nasip olmaz zaten bjk resmi teklif yapmadı

0|1
    0|4
    • teklif yapmamış diyor ya 3 hafta peşinde koştu beşiktaş sen nasıl sporu takip ediyorsun, bilmeyen insanlar yazmasın futboldan anlayan gelsin lütfen :(

• adam haklı kimse laf edemez Cimbom varken başkasına mı gideçek laf eden kesinlikle futboldan anlamıyordur bu net ( :

1|4
    0|3
Yükleniyor...