Detoks suyu ve kondisyon bisiklet bol su ve birazda yediklerime dikkat ederek 1 ayda 5 kilo verebilirmiyim?

1.65 boyunda 59 kiloyum. Gecirdigim hastalik sayesinde 3 ayda 73 kiloya ciktim ve verdim asil kilom 52 idi senelerdir. 10-15 gundur bacak ve kalca squat hareketine basladim bacaklarimda agri hissediyordum ama birsey olmuyor diyip biraktim. Evde kondisyon bisiklet vardi gunde 20 dakika onu suruyorum ve arada 10-20 saniye durup nefes almak zorunda kaliyorum acidan. Okulum eylulde acilicak 1 ay zamanda her gun kondisyon bisiklet surup dedigim gibi ve bir sette iki bacak iki kalca squat hareketi yapsam bacaklarim incelip zayiflar mi ve biraz gobekten gider mi? Yedigime dikkat ediyorum ama bazen kaciyor haliyle. Detoks suyu icmeye basladim onlarda etki gosterir mi?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabikide gösterir bnde diyetteyim okullar açılana kadr zayiflamak için uğraşıyorum. Akşam yemeklernden sonra yap özellikle sporu mekik felan çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...