Kızlar sizce her kızın isteyeceği bir fiziğe görünüşe sahip miyim?

genelde yakışıklı oldumu söylerler kızlar ve tatlı oldumu ama merak ettim gene sormak istedim gerçekten öylemi kendini pek beyenen insanlardan deyilim yani allahın yarattığı bir kulum sadece herkizi tavlaya bilirmiyim aklımdan geçiriyorum sizce nasılım kızlar ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• seni aşağılamak için söylemiyorum bana da manken gibisin diyorlar göbeğimin fotosunu çekip yollasam belki bana inanırsın ama yakışıklı değillsin.

0|0
    0|0
    • yollada göriyim onada ben karar veriyim olabilir sana görede yakışıklı olmaya bilirim ama etrafımda olsan seni iki dakkada sevgilim yaparım :)

• doğruları duymak nedne sana bu kadar koydu.hala kenedeni yakışıklı felan mı sanıyorsun?ileride bir kıza yazılır acı gerçeği onedena öğrenirsen ben banan iyilik yapan bu kıza neler söylemişim dersin hatırlar da!

• sana bikere daha hatırlatıyım ben allahın bir kuluyum ve kendimi pek beyenen insanlar deyilim ben kendim ne oldugumu bilmiyomuyum lafın koysun niye koysunki sen öyle görebilirsin başkası beyenir başkası sever yani herşey olabilir ama acı gerçegi sen söyle bana gel de yakışıklı deyilsin o senin çirkin dedigin göbegini yerim kocaman göbegim var diyince otomatikmen seni arzulasım geldi varya seni görmedim ama sana yapmak isterdim.

Kızlar Ne Diyor 2

• fizik yetmiyor..

0|0
    0|0
  • Böyle her kızı tavlayabılırım ayagına yatıcaksan dunyanın en yakısıklı erkegı de olsan umurumda deıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Miranda Kerr'i zorlarsan adriana limayı bile tavlarsın

0|0
    0|0
  • nerden bilelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...