Kızlar fitness yaparken niye çok hafif çalışıyorsunuz?

Geçen gün göğüs çalışacaktım bench press yapcam bir bayan çalışıyordu benden önce 2.5 ar ağırlık takmış (ciddiyim ilk kez gördüm genelde 5 er takıyor kızlar bu kız farklıydı :) ) bech demiri de 5-6 kilo zaten onu kaldırsan nolur kaldırmasan en azından 10 ar takın çok hafif değil mi?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Gücü Yoksa kız napsın.

0|0
    0|0
    • Sanki bizde çok var :)) hafifin hafifi ile çalışıyorsunuz merak ettim neden diye mesela ben ön kol çalışırken 15 lik dambılla çalışıyorum 8 tekrarı çıkarırken kendimden geciyorum o kıza 100 tekrar çıkar desen çıkarır ama onla 20 tekrar yapıyor o kadar güçsüz de değilsiniz :))

• Ben sırt ve karın kaslarımda 40 kilodan az yapmam. Yani makinaya 40 kilodan az taş takmam

0|0
    0|0
    • 10-20 kilo ile çalışan ablalar gördüm bir teyze gördüm 50 lerinde kelebek aletiyle benden ağır çalışıyordu :)) o kadar hafif çalışmaya gerek yok bence :))

• Kaç zamana yapa bilirim diye bilmek istedim

• Genel olarak yağ oranını azaltarak yaparsın abla yani diyetle kilo vererek buda baya zahmetli bir süreç ben diyet yapçam deyip 2. günde bırakan birisiyim :))

• Hafiften ağıra. Öyle hemen ağırla başlamak olmaz.

0|0
    0|0
    • Mesela senin fotoğrafındaki ağırlık :) tecrübeli diyebileceğim 5-6 aydır çalışanlarda hafif çalışıyor tabi bir erkek gibi 20 lik 15 lik dambılla çalışın demiyorum ama çok hafif çalışıyorsunuz :))

• Onla çalışan kızlar var çok ama çok :))

• 10 mu ben 5i kaldirsam belim kopar bilegimiz zayif bizim aga =/

0|0
    0|0
  • Hafiften ağıra yapmak lazım birden ağır kaldırırsan sakatlanma riski var.

0|0
    0|0
  • Yeni başlayanlar için hafif değil işte bende öyleyim kollarım çok güçsüz sizin gibi doğuştan şanslı değiliz o konuda napalım

0|0
    0|0
    • Ben fitness a başlamadan önce kızlara bilek güreşinde kaybeden biriydim minicik kolla başladım o 10 ar kilo başlama ağırlığım çoğu kızın kolu benim kadar kalın ne kadar çoğu yağ olsada :)

Erkekler Ne Diyor 1

• korkaklar sjsj gercekten oyle ama adam gibi calisani gormedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...