Yalan dünya hersey boş!

deliler gibi sevdiğin insan masumca sırtından defalarca vursada ihanet etsede hep gülermisin gülümsyerek sabredermisin acı çeksende acını kalbine hapsedermisin defalarca yerden yere vursada kapalı kapıların ardına bırakıp derdini yinede gülücükler sacıp mutlu olurmusun... ben hep affettim mutluluk oynu oynadım

peki tüm bunların ardından hak etmediğin bir çif sözle kapalı kapıların ardına bırakıp giderse seni ne için üzülürsün serefsiz kelimesini hak etsede o sözü sen ona konduramazken o sana bunu defalarca yüzüne haykırsa sebep se askerliğin çıkmadı bu ay diye yalan söyledin diye

deliler gibi sevdiğin insan masumca sırtından defalarca vursada ihanet etsede hep gülermisin gülümsyerek sabredermisin acı çeksende acını kalbine hapsedermisin defalarca yerden yere vursada kapalı kapıların ardına bırakıp derdini yinede gülücükler sacıp mutlu olurmusun... ben hep affettim mutluluk oynu oynadım

peki tüm bunların ardından hak etmediğin bir çif sözle kapalı kapıların ardına bırakıp giderse seni ne için üzülürsün serefsiz kelimesini hak etsede o sözü sen ona konduramazken o sana bunu defalarca yüzüne haykırsa sebep se askerliğin çıkmadı bu ay diye yalan söyledin diye

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Beterinde beteri var hiç üzülme diyeceğim ama elde değil kardeşim. 3 yıl süren bir ilişkim oldu. Ve başkasını tercih etti bir pıslanta yüzüğü bile var artık. Bana tek söylediği söz sen 3 yıllık sevgiline yüzük bile alamadın diyerek gururumu çok fazla kıran sözü oldu... Buna rağmen ALLAH'A havale ediyorum yani demek istediğim bir gün kendiside yaşar ama herşey geçtir... ALLAH sabırlar versin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onu çok seviyorum ayrı şehirlerdeyiz bana yalan söylediğni öğrendim,önce inkar etti sonra bıraktı inkarı ama bir açıklamada da yapmadı bana aramalrıma mesajlarıma hçbi şekldde cevap vermedi arayıp sormayı bıraktım bende sonra o mesaj attı nasılsın diye normal bir şeklde karşlık verdim bana bir açıklama yapmasını söyledm bana sadece seni seviyorum dedi.sinirlendim bnde arayıp sormadım yine sonra tekrar yazdı bu sefer karşılık vermedem ama aradan bir hafta geçti ben yazdım bu sefer karşlk alamadım aradım o da boş... Ne şmdi bu bir de kızlara kaprisli derler.aslında çok kızgınım ona ama seviyorum ve çok özlüyorum:(istiyorumki bana durumu izah etsn ve beni inandırsn kendisine

0|0
    0|0
  • hep sabretsende pek bir işe yaramamış demekki üzülen hep sen olursun karşıdaki senin onu sevdiğin gibi sevmiyo demekki yoksa inan insan sevdiğini kıramaz hiç kendi kırılır ama o üzülmesin diye hiç ona belli etmek istemez bile ,bende hep sabrettim sabrettim ama boşaymış sonunda terkedildim iyi olmak hiç iyi değil bu devirde kaybediyosun çünkü

0|0
    0|0
  • Al işte kör bunlar kööörr .

0|0
    0|0
    • ne gibi kör

• hakılısın aynen öyle oldu o bile yaptıysa herkes yapar demek kadar yanlış yok ama yıkıldı güven duvarı kim o duvarı sabırla örer ki

• O yüzden tek birine hüküm sürme. Birçok insan var karşında elbet başkasınada güveneceksin.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben tek şey bilirim seven bırakmaz her halükarda bırakan sevmemiş demektir...ona çok prim vermişsin görmemiş seni...bu onun sorunu kafana takma...dua et ki şimdi bırakmış ya evlenseydin kaza geçirip sakat kalsaydın hemen bırakıp giderdi...bunları düşün kardeşim...sallama onu...

0|1
    0|0
  • haklısın gerçekten

0|1
    0|0
  • al o zaman link

0|0
    0|0
Yükleniyor...