Siz olsanız ne yapardınızzz ?

Sevgilinizle bir yere gittiğinizi söylemediğiniz için ayrıldınız. Ayrıldıktan sonra sevgiliniz kızlarla muhattap olmaya başladı daha önce ki ayrılıklarında sadece onları ekliyordu şimdikinde ise konuşmayada başlamıştı. Mutlu olmadığını ve sizi hala sevdiğini biliyordunuz. Onunla konuştunuz fakat sizi reddetti. Ama öyle böyle sevmiyorsunuz. 3 hafta sonra bir ortak arkadaşınızdan duyuyorsunuz ki bu çocuk vizdan azabı çektiğini,gözünü kapattığında sizi düşlediğini, o kızlarla bir işi olmadığını ve sizinle konuşma planı yaptığını. Ne yapardınız ? Barışır mıydınız yoksa aşkınızı kalbinize mi gömerdiniz ?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• aşkını kalbine göm sakın bir salaklık yapıpta dewam etme :D

0|0
    0|0
    • Nedennn ? .s

• 3 hfta başka kızlarla gitmiş konuşmş olumlu bişey olmayınca ( birinini ayarlayamayınca) sana geri dönmüştür

• Yok öyle konuşma değil yanlış anladın ben dayanamadım başkasıyla konuşmasına ondan kendinden 3 yaş küçük bir kız ve kardeş diyo henuz yeni tanıdıgı insana .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Barışma bence dicem ama sadece demesi kolay biliyorum biz burda ne dersek diyelim zaten sen barışmak istediğin için barışıcaksın büyük ihtimalle ama barışmadığın zaman kıymetin binersin

0|0
    0|0
    • Barışsam bile bilmiyorum aklım çok karışık bu sefer o yakın olucak ben uzak .

• Barışmalısınız kesinlikle... Sen de seviyorsan tabi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...