Bazı galatasaraylılar ve twitterda ki tek yürek adlı kullanıcı fetocu mu?

Bazı galatasaraylılar ve twitterda ki tek yüreki tanıyanlar bilir tanımayanlar gidip baksın twitlerinde hep fetoyu destekleyen yorumları var herkez sen fetocusun diyor tek yürek fetocu mu hakan Şükür fetocu olduğu artık kesin onu savunması darbecileri savunması herkezin ona fetocu da demesi kafam da soru işareti oluştu tek yureki savunanlar da bir çok galatasaraylı var sırf galatasaraylıdır diye savunmaları falan darbenin üstünden 1 ay geçmeden şehitlerimizin oldu ve hala takımdaşlık yapmaları hainleri savunmaları siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
3ay Ne oldu kezban damlay oros... su korkudan engelledin seni rezil edecem göreceksin

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek yürek Feullahcı değil. Bu konuda açıklama da yaptılar. Tek Yürek şike davasının peşini bırakmadığı için 12 numara ve Fenerist gibi oluşumlar farklı gösteriyor Tek Yürek'i. Bana göre Ultraslan'dan daha merttirler. Olan bu

0|0
    0|0
    • 3ay

O yüzden mi fetöcu hakan şükürü savunuyor

• 3ay

Öncelikle hakaret etmemeyi öğren bunu bilmiyorsan bir tartışma ortamına girme. Futboldan anlayıp anlamamak siyasi bir sohbet üzerinden anlaşılmaz, izlediğin maçı yorumlayabilmenle anlaşılır. Futbol bilgim konusunda sana laf söyletecek değilim. Israrla anlamak istemiyorsun kötü futbolcu olmadığını zamanında iyi isler yaptığını savunuyorlar zaten siyasi görüşlerini değil. Kimse hakan şükür ne güzel darbeci ama helal olsun demiyor.

• 3ay

Benimle tartışmaya nefesinin yeteceğini sanmıyorum zira bu seviyesiz yorumlarınla nolur tartışma benimle. Futbolu da bana sen öğretemezsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Twitter yok

0|0
    0|0
  • O şabanı savunan herkes vatan hainidir , fanatiklik uğruna ülkeye zarar veriyorlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Yukardaki kezban savunuyor

• 3ay

Darbeci bu zihniyet

Yükleniyor...