Kapat

Denizcilik istedim hukuk beğenmedim psikolojiyi bırakıcam bir yardım edin yoksa kafayı yiyecem

asıl isteğim denizcilikti kilodan olmadı sonra galatasaray üniversitesi hukuk kazandım ve bu bölümün bana göre olmadığını anlayıp ikinci sınıfta bıraktım sonraki sene sınava girdim şimdi odtü psikoloji 3. sınıfta okuyorum anlamadım ankaranın havasındamıdır suyundanmıdır bu bölümden soğudum sizce bırakmalımıyım siz olsanız ne yapardınız bide bıraksamda denizci olamicam ne yapmalıyım

0|0
14|1

En İyi Kız Görüşü

• Gel ben senin yerine okurum o bölümü :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Öğrenme psikolojisi dağınık kimlik yaz google da ve çıkan sayfaları oku kendini tanı çözümü sende değil ailende nasıl bir çözüm olduğu da orada yazıyor.

0|0
    0|0
    • bahsettiğin şeyi okulda görüyorum

• Okula kazana kazana okumayacaksın sanırım :))) Kafa çalışıyor belli ki ziyan etme kendini derim ben gemi mühendisliği falan oku

0|0
    0|0
    • bölümüm türkçe matematik

• okuduğun okul da bölüm de çok güzel aslında

• denizcilik isteyen birinin denizcilik okuyamasından daha kötü bisey varsa oda deniz olmayan bir kentte okuması

• sallıyor ya.galatasaray hukuk kazanmış güya.

0|0
    0|1
  • millet o bölümleri tutturmak için bir tarafını yırtıyo sen bölüm begenmiyosun :D her neyse saka bir yana hayalinin pesinden git arkadaşım

0|0
    0|0
  • devam et ama kilo vermek için ugras sonra bida gir denize

0|0
    0|0
    • zaten şuanda istenilen kilonun kat ve kat altındayım lise zamanında kiloluydum ve denizcilik lisesine alınmadım sonra anadolu lisesinde tm okudum denizcilikte sayısalla alıyor ama biraz araştırdım ve deniz ehliyeti veren özel bir kurs buldum :)

• umarım sende istedigin bölümü en iyi üniversiteyi kazanırsın

• inşallahhh

• Okuma gitsin.

0|0
    0|0
    • büyük ihtimal öyle yapıcam sonrada bunu kitaba döker belki meşur olurum

• denizcilikte kilo olayı kaç ?

0|0
    0|0
    • ben lise zamanında çok kiloluydum ziya kalkavana alınmadım şimdi zayıfladım ama anadolu lisesi tm mezunu oldugum için giremiyorum

• Orayı kazananın burda işi ne, pek inandırıcı gelmedi

0|0
    0|1
    • siteye dün kayd oldum tamda bu soru için bir kaö forumdada derdimi paylaştım derman bulamadım

• seneye bölüe geçicem psikoloji hakkında bana bilgi veriir misin

0|0
    0|0
    • İnsan davranışlarını tanımlamaya çalışır bölüm olarak önü çok açıktır maddi yönden sıkıntı çekmeyeceğinini garantisini verebilirim dersler biraz kazıktır ezberin iyise sorun yok ama bölüm zevklidir yüzde 90nı kızdır mesela bölümün felan felan yani psikolog sıfatı taşıyorsan girebileceğin güzel bölümlerden biri

• evet belki öyle olucak ama 30umuzdan sonra maddi yönden tamamen rahatlıcaz

• rahatalrız der misin ?

• açıktan adalet oku psikolojiyi bitir sonra 2. bir uni dene

0|0
    0|0
    • denizcilik bunun neresinde :)

• 2. uni denizcilik işte

• denizcilik sayısalla alıyor ben tm yim ama biraz araştırdım ve deniz ehliyeti veren özel bir kurs buldum :)

• senin okuyasın yok bence yarım bırakıp duruyosun. denizci olamadıysan git balıkçı falan ol bari oda deniz üstünde bir meslek

0|0
    0|0
  • salakmısın bıtmesıne az kalmıs mıllet unıversıte bıle kazanamıyor sende halıne sukret ve bıtır meslek sahıbı ol

0|0
    0|0
    • mutlu olmadıgm bir meslek yapmak istemiyorum

• bende yarı psikolog sayılırım ama terzi kendi söküğünü dikemezmiş dedikleri doğru

• aynen bence dene bak ben unı okuyamadım olmadı bolumun ıyı yabana atma

• hayalinin peşinden git ben öyle yaptım

0|0
    0|0
    • sen ne oldun

• psikolog olucam inşallah

• seneye bölüe geçicem psikoloji hakkında bana bilgi veriir misin

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence orayıda bırak git bir fabrıkada çalış.

0|2
    0|0
Yükleniyor...