Sizin sevgilinizde baktımı facede başkalarına ne hissettnz ne yaptınız tepkiniz ne oldu

artık delircem yemin ederm ne bu ya habire face bookta kız aratıyor bugün üçüncü gün aramalara bakmaya basladıgımın üç günde 4kız arattı hemde hiç ortak arkadası bile yok kızlarda gğüzel yani sinir oluyorum :( yarın ikinci yıl dönümümüz o yüzden ses de cıkartamadım kavga cıkmasın diye sen bana güvenmiyon mu diye baslaacak ama yetti artık ya delircem nerdn tanıyo bu kızları :( sizin sevgiliniz baktımı hiç ne dediniz ne düşündünz erkekler'kızlar

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çok vahim bir konu aldatılmak

0|0
    0|0
    • daha aldatıldımmı bilmiyorum ki kız bkıyo

• haklı olblrsn ama iki yılkdr cıkıyrz sevmese kalır mı yanımda

• Istediğini alıyorsa cinsel anlamda kalır .. takip et takıl peşine kızlarla buluşuyormu ne yapiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• tamam sakin ol kıskanman doğal senden güzel kızlar olmasa niye aratsın

0|0
    0|0
    • isterse dünya güzeli olsun umurumda değil sadece bir erkk neden sevgilisi varkn bakar

• her zaman el altında bir yedek tutmak iyidir o yüzden bakar sen şimdi asılsın sonra yedek olacaksın sonra yedeğin yedeği

Kızlar Ne Diyor 4

• bence ikinizde facebooklarınızı kapatın sorun çözülüyor sosyal ağ olarak bir tek twitter kaldı bizde kafamız rahat

0|0
    0|0
    • eskidn kapalıydı snra actı inadına snradan gereksz buldum kıskanclıgı sorun cıkmadı yeni öğrendm ara dşiye biryer var oraya tıklayınca bktıkları cıkıyo üç günde 47 değişik kıza bktı ortak tanıdıgıda değil nerden buluyo anlam veremıyorum

• bence seninki yoldan çıkmaya başlamış hemen el koy olaya serbest bırakma sorgula cevap vermesi lazım sen sevgilisisin

• sıkıntıdan bakıyodur ya abartmaaa boş veer bilerek baktığı kişi değil bunlarr en azından öyle düşünmen gerekiyo

0|0
    1|0
    • eminmisin canım 4 kıza baktı adlarını nerden biliyo tanıdıkta yok ortak

• ortak olmamasından tanımadığını düşündüm zaten. Eğer bu şekilde güvenmiyceksen ya da senden daha güzel gördü mü senden vazgeçeceyine inanıyosan bu ilşki baştan sakat. İlişkide sevgiden çok güven önemli

• neyi aradğnı nasl gördn

0|0
    0|0
    • facebookta hareketler dökümüne gir ara var arastrrsan bulıursun orada kime neye kacta baktıgı çıkıyo

• ayrılma sebebimdir facebook denen illet

0|0
    0|0
Yükleniyor...