Hayatınızda yanlış gittiğini düşündüğünüz şeyler neler?

Yanlış gittiğini düşündüğünüz ama çıkış yolu olmayan şeyler var mı sizinde? peki neler?

0|0
14|49

En İyi Erkek Görüşü

• mesela ailem bir ettiğimi iki etmedi.1 gün yurtta kalmadım istemiyorum diye ev tuttular uzun süre ben istemiyorum diye yalnız kaldım.her yerde şöyle çalışkandır böyle çalışkandır dediler.yeri geldi kendilerini zorladılar.ben 4 yıllık ilişkim bitince dağıldım 1.5 sene geçti şimdi anca kendime geldim ama okul kesin uzadı ve okulun sadece 1 dersten uzadığını biliyorlar.diyemedim daha fazla olduğunu gerçi kendime güveniyorum 1 ya da 10 der kafama koydum mu geçer biter aynı dönemde ama vicdanım rahat değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Hayatımda yaptığım tek yanlış bir kızı sevdiğim zaman çok bağlanmam bugune kadar kaybettiğim her şeyi bu yuzden kaybettim. Şimdi her sey için çok geç sanırım ...

0|1
    0|0
  • adalet hiç vazgeçmedim yanlış gittiğini düşünmekten

0|0
    0|0
  • Şu an için okuldan yana sıkıntılıyım, öyle istemediğim bir bölüm ve eğitim tarzındayım ki tıkandım kaldım...

Aileden yana ayrı sıkıntılıyım, kendi düşünce ve yapmamı istedikleri şeyleri enjekte etmeye çalışıyorlar, bu da ayrı sıkıntı...

Şehir zaten bambaşka sıkıntı, insanı kasan bir yer, artık herşey fazlasıyla monoton...

bunlar işte yani imkansızlık ve el kol bağlı durumdayım..

cut.

0|0
    0|0
  • Yanlışları çıkarıyorum hayatımdan.

0|0
    0|0
  • Yanlış gittiğini düşündüğüm şeyleri hayatımdan çıkarıyorum, ya da onları düzeltmek için uzunca uğraşlar veriyorum

0|0
    0|1
  • Ben yanlış gidiyorum her şey yolunda.

0|0
    0|0
  • toplumun çoğunluğunda gördüğüm şey şu: yaşadığımız hayatla idealize ettiğimiz hayat arasındaki çelişkilerin çokluğu. bu makas ne kadar açılırsa o kadar mutsuz oluyoruz. bu söylediğim farkında olan insanlar için tabi ;)

0|0
    0|0
  • Sonu mutlu biten masallarla filmlerle büyüyen, kendilerine büyüdükçe her şeyın daha iyi olacağı söylenen bir nesil için doğru giden çok fazla şey olmaz bence. Ya ideallerimizi çöpe atacağız ya da mutsuz bir hayat yaşayacağız..

0|0
    0|0
  • şimdi ben sana burda bu dedikleirnin hepsini yazsam rahatlamış mı olacağım

yada sen bunları okuduğunda bana ne faydan olacak terapi mi edecen beni..

aha işte yazdım maaşım bence düşük bence yanlış evet çözümünü bekliyorum

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşımdan beri hayatımın yanlış gittiği bliiyorum yaş oldu 22 hala aynı durumdayım çıkış kendim yapamıyorum bir arkadaş lazım benim duygularımı anlayan

0|0
    0|0
  • Hayatımda herşey normal ama kendime kızgın bir insanım.. Kendimi düzeltemiyorum.

1|0
    0|0
    • ne hata yaptın ki kızıyorsun kendine

• anladım.. kendini değiştirmen lazım

• Keşke hayatın reset düğmesi olsa :)

• Bazen basketbolu bıraktığım için yanlış karar mı verdim diye düşünüyorum ama hiçbir kararımdan pişman değilim.

0|0
    0|0
    • basketbolu bırakmak istemeseydin zaten bırakmazdın demekki doğru karar vermişsin :)

• İşler yolunda gitmeyince arkama bakıyorum bazen ama bunun yersiz olduğunun farkındayım :)

• işimle ilgili yolunda gitmeyen şeyler var. çıkış yolu da var uğraşıyorum ama en iyi ihtimalle 3 sene var düzlüğe çıkmama

0|0
    0|0
  • Doğru gidenleri saymak daha kolay diyecem ama sayacak bişey bulamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Nefes alıyorum ama hava yanlış yere gidiyor...

0|0
    0|0
  • neremiz doğru ki :)))

0|0
    0|0
  • radar cezaları şimdi tabelaları da kaldırdılar haftada 1 ceza yıyorum geri dönüşü de yok çok canımı sıkıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayatımda yanlış giden o kadar çok şey varki şimdi buraya yazsam Sığmazdı.

0|0
    0|0
  • ?

HER ŞEYİN YOLUNDA GİTTİĞİ Bİ YER VARMI BİLDİĞİN ? ?

0|0
    0|0
  • Eskiden olurdu aşk meşk işler bıraktım kurtuldum...

0|0
    0|0
  • eğitimim yanlış yönde gidiyor ama hayalini kurduğu mesleği yapaan kişi sayısıda çok az

0|0
    0|0
  • Yanlış gittiğini düşündüğüm tek şey işim üç vardiya çalışıyorum bu yüzden işimi değiştirmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hayatın kendisi :)

0|0
    0|0
  • Şu an herşey yanlış gidiyo hayatımda sıkılmışdurumdayım.Hastalık,Para,İş ve Yalnızlık.

0|0
    0|0
  • herkesin bir şeyleri vardır bea takma bu kadar rahat ol ki geleceğin olsun

0|0
    0|0
  • 3 dogru 1 yanlısı goturdugu surece sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • anlamadan bilmeden çekip gitti

0|0
    0|0
  • Seçtiğim meslek

0|0
    0|0
  • hayatımdan memnunum her şey yolunda. hiçbir şeyi takmam çokta tın.

0|0
    0|0
  • ne doğru gidiyor ki :)) yapılan yanlış tercihlerin bedelleri ödeniyor işte hayatta

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• hersey yolunda şimdilik ya da bana öyle gözüküyor

0|0
    0|0
  • Ben komple yanlışım

0|0
    0|1
  • Var bir yanlışlık da ne olduğunu bulabilmş değilim bulunca çözmek daha kolay olacaktır.

0|0
    0|0
  • ah bir bilsem..

0|0
    0|0
  • tam o noktadayım nedir yanlış olan diye düşünmekteyim...

0|0
    0|0
    • ben yanlış giden şeyin eski çıktıklarım olduğunu anladım ama çözüm yolu cok hala mutsuzum keske yanlış insanları sokmasaydım hayatıma

• keşke... bende zamanlama hatası yapıyorum hep ya yanlış insan doğru zaman ya da doğru insan yanlış zaman ...

• aynencanım

• banka hesaplarımdaki gelirin giderlerden her zaman fazla olması yanlış gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • aşk hayatım sanırım.

0|0
    0|1
    • aylardır sevgilim yok.. kimseye aşıkta olamıyorum of bilmyiorum

• erkek arkadaşım var ama inişli çıkışlı inan böylesi daha kötü :D

• Hayatım :(

0|0
    0|0
  • bu kadar eksik ve mutsuz olunmaz sanırım yanlışlık benim

0|0
    0|0
    • bence haline yine de şükret daha mjutsuz olanların düşün ve sabret bende çok mutsuz olduğum zamanlar oldu ama sabrettim

• sabır olmasa ne yapardık bilmem

• Yok..

0|0
    0|0
  • yanlış durakta indiğimi fark ettim.

0|0
    0|0
  • yanlis insanlari hayatima sokmakta cok israrciyim.

0|0
    0|2
  • seks hayatım

0|1
    4|2
  • Eğitimim..

0|0
    0|0
    • hangi alanda öğrenim görüyorsun

• inşallah yaparsın :/

• Sağol canım Allah razı ola.

Yükleniyor...