Gördüğünüz ve hatrınızda kalan en saçma rüya..?

Benim 3 gece önceki rüyam bu konuda rakipsiz olmalı: İtalya'ya bilet arıyorum ve 20 liraya uçak bileti buluyorum (ki İtalya öyle gezmek istediğim ülkelerin başında yer almaz). Bileti aldıktan sonra aklıma geliyor; lan bunun pasaport masrafı var, vize masrafı var, otel masrafı ve diğer giderler... Ve sırf o bilet yanmasın diye kalan masrafları karşılamaya çalışıyorum. :)

Sizinki nasıl idi? :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bir defasında 2.kattan yanlışlıkla düşüyordum ve hiç birşey olmuyordu yoldan geçen bir kızın bu ilgisini çekiyordu sonra annem cama çıkıyordu arkamı bir dönüyordum kız yok olmuş sabah anneme günaydın demedim sonra gidip öptüm ellerini değerli anneciğimin .D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tavanda örümcek aginda örümcekle beraber gül vardi illa o gülü istiyorum sonra oraya uzanmaya calisiyorum tam alicam kuzenimin kocasi beni bir ittiriyor örümcekagina düsüyorummmmmmmmmmmmmm veee bir sicradim kalktim lambayi yaktim örümcegi yatagimda aradim ve bir baktim minik böcek vardi ezmisim sinirden igrendigimden böceklerden aglamistim :)))

0|0
    0|0
  • Rüyalarınızı nasıl hatırlıyosunuz ya, hiç birini hatırlamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o çocukken gördüümüz merdiven boşluğundan düşme kabusları aman allahım bir yapışamadım o apartmanın dibine sinek gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...