Bugün çok değişik bir düşünceye girdim, bakarsanız anlarsınız...

Hayatınızda hiç Allah'ın işi işte, adalet böyle bir şey dediğiniz an oldu mu ? Bunu çok merak ediyorum, benim çok oldu ama size yakın bir zamandan örnek vermek istedim. İsterseniz okumadan direk yazabilirsiniz, keyfinize kalmış...

Bizim mahallede bir çocuk abi dediği adamın evine onunla beraber gidip sonra bu adamın eşine bakıyor ve ertesi gün cebine uyuşturucuyu alıp, bu arada kızda içiyormuş kocası alıştırmış zaten, neyse adam evde yokken sen git kızla ilişkiye gir, sonra adam bunları basıyor ve kızdan boşanıyor bu sefer bizim mahalledeki dediğim çocuk kızla evlenmek zorunda kalıyor biraz ve çocukları bile oluyor, çocuk böyle bir ihanet yapıyor, tabi daha yaptığı bir çok şey var, ölünün arkasından konuşmak gibi olmasın, c.tesi günü balkondan aşağıya düşüp, ölmüş... Önceden ne sinirlenmiştim şimdi şok oldum, adamı da tanıyordum... Okuduğunuz için teşekkürler.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• eceli gelmis zamaninda hatalar yapmis evet insallah tövbe etmistir sonra.. allah taksiratini affetsin

0|1
    0|0
    • Tanıdığım için etmediğini biliyorum :) hayırlısı diyelim.

• Adalet bana hiç ugramıyor ama yinede inancım var

0|1
    0|0
  • dışardan izlediğin gibi değildir bence

0|1
    0|0
    • Görüşünüzü anlıyorum ama çocuğu çok iyi tanıyorum hatta bu aldatma konusunu dalga haline bile getirmişlerdi düşünün.

• en son 2 yıl yol sanırım

bu sıralar adaletsizlikler yaşıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...