Ac karnina spor, yedikten 2 saat sonra yapmaktan daha mi etkili?

Yag takma ve kas yapma acisindan. Kalori yakimi vs. #muzeyyen

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo yapacaksan sadece aç karnına yapabilirsin yağ yakar.

Ağırlık çalışacaksan yemelisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu konuda en yararli bilgileri @Uykuculardanbiri nden alabilirsin... Bu konularda profesyonel ve bir cok bencesi var...

2|0
    0|0
  • Aslında aç karnına spor yapmak daha iyi derler ama son derece zararlıdır. Hem aç olduğun için vücudunda gerekli enerji olamaz ve çabuk yorulup perfonmansın düşük olur. Sadece şişkinlik açısından spordan hemen sonra yapmak iyi değildir. Kaslara daha fazla zararı olur. Yağ yakmak için önemli olan günlük aldığın kalori miktarının yaktığın kaloriden az olması önemlidir ve kas yapmak için de spordan önce karbonhidrat ve protein, spordan sonra da protein almak gereklidir.

1|0
    0|0
  • Aç karnına spor yapmak vücudunu gereksiz yorar ve yaşlandırır. Vücuduna az da olsa enerji almalısın spor öncesi.

1|0
    0|0
  • Kalori yemek yemeden yakamazsın aç karınla spor çok zararlı. İçerde birşey yok kalori yakma derdindesin. Önce temiz bir kahvaltı bol yeşil sebzeli ve yumurtalı ondan sonra hemen ardından spor. Süt iç mesela kahvaltıda çay kahve yerine.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya zaten verecek kilom yok da merak ettim. Oyle bir laf var ac karnina daha iyi diye

• 3ay

Kilolular için öyle. Yağ eritiyor aç karnınla spordan sonra kahvaltı kahvaltıdan sonra bidaha spora gitmeleri lazım. Hani ara verdim karın doyurayım hesabı.

• 3ay

Kahvaltıdan sonra yaptıkları sporda yediklerinide yakarlar ve yağa dönüşmez.

• Öyle diyorlar sabah uyandığında 1 saat uykuda glikojen depoları boşaldığı için yağ yakarmış

1|0
    0|0
  • Aç karnına spor yapıldığında mide boş olduğu için vucüttaki suyu yakıcaktır
    Tok karnına yapıldığında aldığın besinlerden yakar

1|0
    0|0
  • Yok aç karnına yapman daha zor enerjin yok açsın ne ile yapacaksn spordan 2 saat önce hafid yiyeceksin karnını full doyurmuyacaksn öyle spor daha etkilidir

1|0
    0|0
  • Zararlı bir durum fazla abartmadan yiyip spor yapmak daha mantikli ben her spora gitmeden önce tahıl ağırlıklı şeyler yerim mesela

1|0
    0|0
  • Ablağ ac karnina yag yakimi hizlanir ama cok yuksek tempo yapmayacaksin orta mesela kosu bandı 6-7.5 arasi cok yorulursan kaslarda yikilmaya baslar eger kas yikimini azaltmak istiyorsa bcaa kullanicaksin bcaa nedir soruna gelirsek bcaa dalli aminoasitleri iceren supplementtir. Ama eger dersen doktorum ben kas yapmayacagim yag gitsin yeter bunlada gerek yok bu spor isinde %30 spor %70 beslenmedir bogazina cok dikkat etmelisin kaybettigin potasyumlari alman icin hergun 1 muz yemeni oneririm eger daha hizli yag yakmak istiyorsan c vitamini al bolca c vitamini enerjinin vücutta isi olarak aciga cikmasini sagliyor yani yag birikmiyor bunu nasil yaparsin yogurt yerken icine limon sık , ekmegi azalt seker yeme kola vs cips yeme icme bunlari yap faydasini gormezsen bana mesaj atarsim haa birde agirlik calisarak kilo veremezsin en iyisi kardiyo yapman kosman bisiklet uzay yurusu vsvs eig mi isterim. begenirsen ☺

0|0
    0|0
  • Ben yedikten 2 saat sonra yapıyorum. Ama enerjik olabilmek için yapıyorum çünkü yaptığım ağır bir spor ama sen zayıflamak için yapıcaksan ya da fit kalmak için aç karnınada yapabilirsin ama bence yapmadna 2 saat önce hafif kompleks krbonhidrat atıştır. Yulaf ezmesi gibi çok iyidir. 2 saat sonrada sporunu yap.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kas yapma açısından enerjin olmalı yoksa kilodan kaybedersin 2 saat önce yulaf ezmesi ye içnie azcıkda bal kat zaten spor yaparken yakarsın onu. Burdaki amaç benim tabirimle spor için gerekli enerjiyi çıkartmak oluyor.

• Hayır doğru değil. Aç karnına spor çok zararlı

0|0
    0|0
  • anlamadım ama neyse

0|0
    0|0
  • spora aç gidilir yiyip gidersen afedersin kusabilirsin

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Sanki bir @Müzeyyengibi_

0|0
    0|0
  • Aç karnına yapılmaz canım

0|0
    0|0
  • Aç karna spor olmaz nerden öğreniyonuz böyle şeyleri

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...