Kapat

Takımınız babanızdan mı kendi tercihiniz mi?

Bazıları babasının tuttugu takımı tutuyor bazıları ise kendisi seçiyor. Benim futbola ilgim yok ama babam FB'li diye soranlara Fenerbahçeliyim derdim. Sizin kendi tercihiniz mi yoksa?

Güncellemeler:
Aynen bende zamanla FB'yi sevmeye başladım fanatik olmasamda. Nedense anlaştıgım insanlar genellikle FB'li çıkıyor.

0|0
19|31

En İyi Kız Görüşü

• Benim babam koyu fanatik galatasaraylı ben ise fenerbahçeliyim. Babam ilk başta fenerbahçeli kabul etmedi ve kabullenmedi. Babam beni kendi takımına geçmesi için zorladı hatta büyük çabalar verdi diyebilirim ama ben babamın çabalarına her seferinde karşı koydum ve çabaları bir netice vermedi. Daha sonra fenerbahçeli olduğumu kabullendi ve bu mücadeleden ben galip çıktım.

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 31

• Bizim sülalede takım doğuştan gelir. Anneni, babanı, memleketini nasıl ki seçemiyorsan ve değiştiremiyorsan; takımını da seçemezsin ve değiştiremezsin. Sülalecek Fenerbahçeliyiz. Sülaleye dışarıdan gelenler istediği takımı tutabilir, sülaleden de takım değiştiren olursa zaten ikinciye değiştirip Fenerbahçeliyim demesin; saymayız.

0|0
    0|0
  • kendi tercihim

0|0
    0|0
  • "bir maç izledim hayatım değişti..." diyorum sadece.

0|0
    0|1
  • 7 göbek beşiktaşlıyız babamın takımı.

0|0
    0|0
  • Babamdan kalan miras, evladıma olan borcumsun Beşiktaş!

0|0
    0|0
  • Babam da Fenerbahçeli ben de Fenerbahçeliyim. Fakat kendi tercihimle seçtim takımımı..

0|1
    0|0
  • takım tutmuyorum :)

1|0
    1|0
  • Sapımıza kadar babamızdan..

Tribün bile hazır evde..

0|0
    0|0
  • farklı takımlar

0|0
    0|0
  • hem babam,hem annem,hem kendim..babam ve sülalesi fenerbahçelidir.ayrıca ben de fenerbahçeyi bir takım olarak tanımaya başlayınca zamanla çok sevdim..

0|0
    0|0
  • kendi takımım :D babamla ezeli rakip ebedi dost (!) takımları tutuyoruz :D

0|0
    0|0
  • bizim ailede yarisi fenerli yarisi galatasaray bir tek ben besiktasliyim sebebini bilmiyorum ama sanirimi kan kani cekiyor, cilgin bir kan dolasiyor vucudumda sanirim ;)

0|0
    0|0
  • kendı tercıhım...

0|0
    0|0
  • tamamen duygusal...kendi tercihim...

0|0
    0|0
  • Takımım Hem babamdan Hem YÜREĞİMDEN :) Beşiktaş...

0|0
    0|0
  • Benimde babadan renkleri sevmiştim 5-6 yaşındayken o gün bugündür ;) ama spor kardeşliktir ! düşmanlık değil !

0|0
    0|0
  • Bende Fenerbahçeliyim ama kendim seçtim. Babam da, annem de takım tutmaz. Şu an annem; ''Ben oğlumun tuttuğu takımı tutuyorum'' diyor. :)) Fenerbahçe'li oldu benim için.

0|0
    0|0
  • doğuştan fenerbahçeliyim... link

0|0
    0|0
  • Aile boyu fenerliyiz... bizde zaten doğuştan fenerli olunuyor... tercih meselesi degil

0|0
    0|0
  • ben GOZTEPELIYIM babamı bılmemmm

0|0
    0|0
  • sorunda teknık hata var kimse babasının takmını tutmaz herkes doğştan cimbomlu doğar sonradan hatalar ile yoldna çıknlrımz olur fenelri olnl gbi :P

0|0
    0|1
  • babam takım tutmazdı . ben galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • kendim tuttum ilk defa hangi takımlısın diye 5 yaşında sordular o günden bu yana galatasaray dedim.

1|0
    1|0
  • babadan oğula :D

0|0
    0|0
  • futbolla ilgim alakam yok ama babamla zıt takımlıyız galiba

0|0
    0|0
  • Kendi tercihim.

0|0
    0|0
  • yok abım sılah zoruyla gs li yaptı

0|0
    0|0
  • benim nasıl oldu bilmiyorum,trabzonsporluydum,çocukken önce galatasarayı tutmaya başladım sonra ts ye geri döndüm,bir kaç tıl sonra feneri tutmaya başladım yine geri döndüm beşiktaşı tutmaya başladım yine geri döndüm.. bir türlü kopamıyor insan

0|0
    0|0
  • Kendi tercigim. Sulalede herkes FBli, sadece ben GSliyim.

2|0
    1|1
  • Ben bebekken cinsel organım sarı kırmızıymış.Sonradan normal rengine dönmüş.O yüzden izli doğmuşum.Doğuştan ölümüne GALATASARAYLIyım

1|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 18

• daha kucucukken babama sordum sen hangı futbol takımını tutuyorsun dıye.O da dedı kı Fenerbahceden baska takım var mı kı..

o gun bu gundur Fenerbahcelıyım...

1|1
    1|0
  • Hep Fenerbahce vardı benim için.. FByi duyunca bile gözlerimin içi gülüyor :))

1|1
    1|0
  • babam fenerbahçeli ama ben ne ara fenerbahçeli oldum hatırlamıyorum halimden memnunum :)

1|1
    1|0
  • Kendi tercihim profil fotografımdanda belli oluyor :)))) Fenerbahce'liyim

1|1
    1|0
  • Kendi tercihim.

0|0
    0|0
  • BEN DOĞDUM BİRAZ AKLIM ERMEYE BAŞLADI BABAM BEŞİKTAŞ'I ANLATTI ÖĞRETTİ BEN ONU BİLİRİM ONUNLA DOĞDUM ONUNLA ÖLÜRÜM.BENİM KİTABIMDA BEŞİKTAŞ'TAN BAŞKA TAKIM YAZMAZ BABAM ANLATTI BEN İSTEDİM SEVDİM GÖNÜL VERDİM.

0|0
    0|0
  • bir takımım bile yok :)

0|0
    1|0
  • babadan kalma alışkanlık

0|0
    1|0
  • Babacım fanatik Galatasaraylıdır. <3

Bende babamın kızı olduguma göre :)

Doguştan Galatasaray'lıyım canım. Bi gün bile sorgulamadım neden başka takım degilde Galatasaray diye..

İyi ki Galatasaylıyım be.. :)

0|1
    0|3
  • babam beşiktaşlı ben fenerbahçe'li

0|1
    1|0
  • bizde babadan evlada gelenektir.

0|0
    1|0
  • bjkliydim ama babam gsli olmamı çok istiyodu bende gsli oldum ama gsyi çooook seviyorum

0|0
    0|0
  • Kendi tercihim. Babam Galatasaraylı ben Fenerbahçeliyim.

0|0
    0|0
  • Doğuştan Trabzonluyum. ;)

0|0
    0|0
  • Kendi tercihim.

0|0
    1|0
  • kıllık olsun diye karşı takımı tutmaya başladım sonra içimde büyüdü sevgisi

0|0
    1|0
  • Babammmdan <3

0|0
    1|0
  • Babam fanatik fenerbahçeli, ben galatasaraylıyım. Niye böyle oldum bende bilmiyorum.

1|0
    0|2
Yükleniyor...