Drogba ve Galatasaray kulübü Fenerbahçe'yi UEFA'ya şikayet ettiler hem de 9 video ile.

uefa ırkçılık konusunda çok has has ve tüm dünya basınına taşınmış olay uefadan önce tff en ağır cezayı vermeli fener uefadan 3 yıl men edilebilir öyle 1 kişi 2 kişi değil 100lerce kişi eboue ve drogbaya yapmışlar sizce ne olur

Güncellemeler:
fenerin sahası drogba için kapanırsa çok iyi olur

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru yapmışlar zira ırkçılık hafife alınıp geçiştirilecek bir konu değil.Gerçi teknoloji çagındayız,onlar şikayet etmese bile herşey göründü,federasyona kalsa aman fenerimize bir şey olmasın der örtbas etmeye kalkardı bunu da aynen şikede olduğu gibi.

Bu arada seninde dediğin gibi bir kişinin yaptığı münferit bir olay değilmiş bu,elinde muz olan birçok başka taraftarda var,dün gece tv de izledim.Görüntü tamamen sistemli ve planlı bir hareket olduğunu gösteriyor. Ve bence işin içinde kesinlikle fener yönetiminden kişiler var.Çünkü bugüne dek hiçbir taraftar böyle birşey yapmamıştı. fener taraftarıda yapmamıştı. demekki onları örgütleyip bunu yaptıran yöneticiler oldu.

Irkçılık dinimize görece çok büyük bir günah. çeksinler cezalarını inşallah

3|4
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Irkçılık, Uefanın kırmızı çizgisi. ancak aşağıdaki açıklamaya bakabilirsiniz:

link

2|1
    0|0
  • "Bana maymun diyorsun çünkü 2008'de Chelsea ile Fenerbahçe'yi elediğimizde ağladın. Bana maymun diyorsun çünkü ben şampiyonlar ligi'ni kazandığımda sen televizyon önünde hoplayıp, zıpladın. Bana maymun diyorsun çünkü Galatasaray ile şampiyonluk yaşamam seni çıldırttı. En üzücü olanı ise bana maymun diyorsun ama benim "maymun" kardeşim Webo dün 2 gol attığında havalara sıçradığını unuttun." link

3|2
    0|0
  • 5 yıl Avrupa Kupalarından men edilsin, gelecek sezon lige -10 puanda başlasın. Her türlü ceza müstehaktır Fenere. Adam olsunlar öncelikle.

3|1
    0|1
  • Drogba'mızın SON açıklamaları:

link

1|2
    0|0
  • Irkçılık kötü bir eylem.Karşıyım ırkçılık yapan kimse en ağır şekilde ceza almalı

3|1
    0|0
  • inşallah şerefsizler ceza alırlar

4|2
    2|1
  • herkes cezasını çekmeli

0|1
    0|1
  • Hakediyorlarsa yesinler cezayi..Seriatin kestigi parmak acimaz..

2|0
    0|0
  • uefa ırkçılığa ve şikeye kesinlikle taviz vermez. galatasaraylıyım fanatiğim ama fener şampiyonlar ligine gitmeli ve puan almalılar. ülkemiz açısından önemli ama sanırım uefa men cezası verecek

2|0
    0|1
  • böyle bir ortamda çok ıyı birşey yapmışlar yakında gs ve fb taraftarları bu düşmanlıktan sebep bibirlerini öldürmeye başlayacaklar bu kulupler en sonunda ya kapatılacak ya da kume düşecek. Bizde hakemlere ya da federasyona yuklenerek taraftarımızı kışkırtmadığımız ona buna şikayet etmediğimiz için beşiktaş camiası olarak türkiyede tek kalacağız.

0|0
    2|1
  • Uefa irkcilik konusunda son derece titizdir ceza gelmesi muhtemel.

1|1
    0|0
  • Bütün dünya gazetelerinde yer aldı bu şikayet etmişlerse Uefa baya ceza verir adamların zaten ismi herşeye çıktı. Şikeciye seyircisiz maçta seyircisiz oynama cezası alana şimdide bu...

0|1
    0|0
  • Yazik cok yazik.o taraftarlarin oyle davranmasinin tek nedeni kulup ve hakem. Ilk dakikalardan beri gergin baslayan maca hem hakem hem futbolcular etki yapti.. Bu durumda taraftari tahrik etmek guc degil. Hakem drogba ya el kol ceken volkani ve meloya gozu onunde kufur yagdiran emreyi basta cezalandirsa Hersey daha farkli olurdu...

0|0
    0|0
  • fenere birşey olmaz olmasın da abartma ülke puanı düşer seyircisiz oynarlar çok çok bide tazminat öderler.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• bu terbiyesizliği Türkiyede bir tek kulüp yapabilirdi .oda fenerbahçeydi zaten hiç şaşırmadım .

0|1
    0|0
  • İyi yapmışlar. İnsanların ırk,din,dil vs.gibi ayrıcalıklarına hakaret eden bizimle olamaz...

0|0
    0|0
  • bence macta yapılan olay ırkcılık değil sadece bir provokasyondu biz ırkcı bir millet değiliz ama drogbanın bu konudaki hassasiyetini anlıyorum ve uefaya feneri şikayetini son derece dogru buluyorum

0|0
    0|0
  • Birisi de facebook da şey demiş,fener bizi rezil etti yine dünyaya.Gel de hak verme.

1|4
    1|0
Yükleniyor...