Kaslı mı yoksa doğal vücut mu daha iyi?

kızlar kaslı erkekleri sever mi ?yoksa doğal erkekleri mi? benim tanıdığım kızların çoğu,spor yapmaya başladığımdan bu yana kasların iğrenç diyor moralim bozuldu ...

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• kaslı erkek

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• silikon yok memeler sahi, boyum da birseksenyedi. kafa saçlı kalça kaslı sadfzgdhf böyle olsun.

0|1
    0|0
  • Kaslı erkek

1|1
    0|0
  • aşırı kaslı garip duruyor ama biscolata erkeği derecesindeki kaslılar beğenilir genelde

1|1
    0|0
  • Yani kızlar kastan hoşlanır tabi ki.Göbeğin olsun o zamanda kas yap derler :D Sen en iyisi kas yapmaya devam et :)

0|1
    0|0
  • hayvan gibi değil ama 2-3 dilim baklava iyi olur

1|1
    0|0
  • kaaaaaaaaaaaas <3333

1|1
    0|0
  • Doğal olcak :))

0|0
    0|2
  • çok kas iğrenccccc duruyor bence öncelikle öküz gibi olamayacaksın böle zayıf olacan sonra kas yapıcan baklava yani çok süper oluyo erkek modeller hep öyle mesela kızlar sevio ama ülkede bir üçgen vücu sevdası var ve heö şişman ayı gibi olmuş onun üstüne birde kas yapıyor iğrenç oluyor vücusu büyk kasafı küçük duruyor

1|0
    0|0
  • Bu tarz sorularda hep şu kişiyi örnek gösteririm;

link

link

bence kasları tam kıvamında! 10 numara yanii :D

0|0
    0|4
    • Ya bırak çocuk zayıflıktan ölüyor afrikalılara benzemiş garibim :D

• Oha saçmalama gayet normal kilosu.. Daha neresine kilolu olsun? Şişmana kaçıcak artık daha kilo alsa.. 185 boy 84 kilo iyi bence. Bu arada kıskanan erkeklerin -1 vermesi toplam -3 olması ayrı bir konu :D Kıskanmayın gidin spora Allah Allah

• Oha fotografaki sen misin balon gibi, bence biraz indir onları çok fazla :S

• Adonisli seviyorum ben.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bayanlar kendini Yanında güvende hissetcekleri erkekleri severler burdan sen bir sonuca ulaş :)

0|0
    0|0
  • Abartmamak kaydı ile spor yapmak, vucudu formda fit tutmak iyidir.

0|0
    0|0
  • sağlıklı bir hayat sürecek kadar sporunu yap beynini de iyi çalıştırdın mı gerisi palavra kızlar sana hasta

0|0
    0|0
  • Kız olsam kaslı erkeğe verirdim, kalbimi..

0|0
    0|0
  • Türk kası neysek oyuz :)

0|0
    0|0
  • kızları bu tarafa alayım.

0|0
    0|0
  • vucudunu ucuza almışlar demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...