Kızların esmer takıntısı erkeklerin beyaz tenli sarışın takıntısının sebebi ne

kızların esmer takıntısı erkeklerin beyaz tenli sarışın takıntısının sebebi ne tabiki herkez için değildir de buda geneli böyle söylence merak ettim

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bişi justin bieber niye ilgi görüyo ozaman 25 yaşında kızlar cağstinnnn diye bağırıyola

0|0
    0|0
    • ya tabikide esmerlerde begeniliyor ama genelde erkekler sarışın ve beyaz renkli kızları beğeniyor

• ben zaten beyaz tenli ve sarışınlardan hoşlanıyorum esmerleri beğenmiyorum

• ama buda kız gibiymiş:) ben kıvanç tarzı kişileri beğeniyorum kalıplı uzun boylu

Erkekler Ne Diyor 11

• beyaz tenli kızlar daha çekizi oluyor tenleri dolayısıyla her tarafı beyaz oluyor erkeklerde bunu seviyor ama ben bazı esmer kızları beyazlardan daha çok beğenebiliyorum bu değişkendir bence kızlar neden esmerleri severe gelince bence oda değişir ben beyaz tenliyim ama benide seven oluyor yani

0|0
    0|0
    • tabikide esmerler beğeniliyorda 10 tane beyaz tenli ya da sarışın kız beğenildiyse 1 ve 2 tane esmer beğeniliyor bu arada ben erkeklerde esmeri sevmiyorum zaten ama genelde çok beğeniliyor

• Anlamak zor.

Aşağıda kızlar için verilen bir örnek gibi;

Esmer erkek isterler ama kıvanç tatlıtuğa bayılırlar.

Sadece kız olsun erkek olsun kafasında model ve kriter belirliyor.

Buna göre şartlanıp bu kriterlere uyan birisi geldimi;

aa ne güzel kız/ aaa ne yakışıklı erkek diyorlar.

Kızlar:

şu an çıktığınız sevgiliniz sarışın diye terk edicek olan var mıdır acaba ?

bence yok

Olay bence bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını çözemedim. Kıllı, esmer olacak illaki onlara.

Biz erkeklerde hatunda kıldan hiç haz etmediğimiz için beyaz tenli seviyoruz. O yüzden esmer hatundan hiç hoşlanmam..

0|0
    0|0
  • yahu bu tür anketlerde ben hiç bir türlü sonuçlarla bir ilişkili olmuyorum. ne kızlarınki ne de erkeklerinki. aboo evde kalcam galiba. iki türlü sonuçta benim zıttım

0|0
    0|1
  • ben sarışın kız sevmem. Yani Beyaz tenli kahverengi saçlı açık kahverengi gözlü kızlar idealdir :)

0|0
    0|0
    • ya dikatli okumadın galiba erkeklerin beyaz tenli ya da sarışın beğenmesi yazdım

• bana heryer paris önemli olan kalbi

0|0
    0|1
    • yok kalbi diyen erkeklere inanmıyorum beğenmediğiniz kızada kalbinizi açmıyorsunuz

• sen elektrik almadığın birisine kalbini açabiliyormusun?

• elektrik olmaz ise ateş olmaz ama ateş gibi yandığım için bana heryer paris

• toplum baskısı

0|0
    0|0
  • bana farketmiyor hepsinin güzeli cirkini varda evet var esmer takıntılı manyaklar D (kızlarda )

0|0
    0|1
    • özellikle bu sene ilahi esmer olsun diyorlar:D

• bu seye benziyor bizdeki Türk erkeklerii sarısın seviyor ama adrina limayı beğeniyor haha:D

• ben esmer kız severim fail

0|0
    0|1
    • olabilir tabikide çoğu erkek öyle söylediği için onu dile getirdim

• Bende yok nefes almasınada gerek yok son 12 Saat icinde ölmüş olması yeterli :D

0|0
    0|0
  • hayır ben esmer kız severim fakat kızların öyle lafları farkı esmer olmayana erkek demem ws cok tuafıma gidiyor

0|0
    0|0
    • özellikle bu sene kızlar bir esmer diye tuturmuşlar hela sarışın erkekleri hiç beğenmiyorlarmış ama kıvanç tatlıtuyada bayılıyorlar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

• esmermisin soran sen_?

• yok beyaz:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Genelde esmer de esmer diye tutturuyorlar

0|0
    0|1
    • evet kızların geneli esmer erkek diye tuturuyor

Yükleniyor...