Sevgilim benden soğudu bana öyle geliyor. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Arkadaşlar sevgilimin bir arkadaşı benim adımı eskiden kaşara çıkıarmıştı bende sevgilimin facesine girip o arkadaşını engelledim o da kaldırdı ekledi falan öyle tartıştık o bana senin facendede ekliydi sana o k adar şey demesine rağmen karaktersizmisin sen falan dedi.Sonra ben sinirden şifremi değiştirdim buda değiştirdi istiyorum vermiyo ne biliyim ya sanki o çocuk ona benimn hakkımda bişeyler dedi benden soğudu bana öyle geliyor. Erkek arkadaşlar siz olsaydınız ne yapardınız? Sevgilimin yerinde olsaydınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önünüze gelene verirseniz böyle olur işte, vermediysen kimseye isteyen istediğini desin o onun şerefsizliği.Senin sevgilin de senin adında böyle konuşan arkadaşlarına senden daha çok değer veriyorsa seni asıl kaşar olarak gören sevgilin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek olarak tavsiyem. Şuanki sevgilinden ayrılman (eğer halen sevgiliyseniz) Ve facebook şifresi isteyecek ve istenecek bir sevgili bulmaman yönünde olur :)

0|0
    0|0
  • ayrılmalısın fazla güvenıyorsun

0|0
    0|0
  • iyice arastırmadan bişey yapmazdım erkek arkadaşın yerınde olsam neye inancağını sasırmıs olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belki de senınle sırf kaşar olduguna ınandıgı ıcın sevgılı olmustur.

it iti ısırmaz.

1|0
    0|0
  • Kizim sen salak misin hala bu cocukla ne isin var sevmiyo seni iste kullaniyo bunu gormen icin daha napsin cocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...