Burak Yıldırım öldüren G.Saray taraftarı yakalandı

Tek başına evine giderken bir grup Fenerlinin üstüne yürümesiyle bıçağını kullanmış.

link 2:00'da bıçaklanma anını gösteriyor..

Sizce burda suç kimin?

Taiki cinayeti savunmuyorum ama zanlı, birkaç kişinin üzerine yürümesinden dolayı kendini savunmak için bıçağını kullanmış..

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
NOT:Beşiktaşlıyım..

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlar biraz empati yapalım. Yolunda giden bir adama sataşmanın mantığı nedir? O saldıran grubun elinde de bıçak veya benzeri bişey olsa onlar kaçmayıp saldırmış olacaklardı ve belki de bu arkadaş ölmüş olacaktı. O anki psikoloji ve reflesle adam bıçağına saldırmış olabilir.

Sonuçta kimse kimseyi öldürmek istemez ama ben bir bayan olarak bile bana şuan saldırılsa elime geçirdiğim ilk şeyle neresine gelirse vururum adamın o an canımı düşünürüm karşımdakini gözüm görmez.

2|6
    4|3

Kızlar Ne Diyor 13

• Cinayeti işleyen adamın daha evelden de 2 bıçaklama sabıkası varmış. Zaten normal bir insan neden yanında bıçak taşır bunu da anlamış değilim. Kamera kayıtları akşam kanal d haberde verildi; henüz bir saldırı falan yoktu karşılaşmışlar bu şerefsiz de direk bıçağına davranmış ve kovalamaya başlamış. ben aynen böyle izledim. he eminim ölen çocuk ve arkadaşları da az köpek değildir ama ölüm için yeterli sebep mi? Van' a giderken yakalanmış pislik.

2|2
    2|1
  • Suçlu kim adalet karar versin o benim işim değil..

Zevk almamız gereken bi' olayda bir genç canından olmuş, bana ne suçlusundan zanlısından.

Durum içler acısı.

0|0
    0|0
  • bir grup adam üstüne geldiyse ne yapmasını bekliyorlardı adamın anlamadım. tabi ki koruyacaktı kendini o onlardan daha erken davranmış oldu sadece .

1|1
    0|1
    • Tabi, kalbine saplaması gerekmezdi ama bıçağını kullanmasına bir şey denmez..

• belden yukarı bıcaklamalar cınayete tesebbus,belden asagı ıse sadece yaralamak amaclı sayılıyor.dırek cınayete oynamıs adam.ne denılebılır kı...

0|1
    1|0
  • Galatasaraylısın sanırım :)

0|1
    3|1
    • Galatasaraylilikla ilgisi yok biraz empati yap o adamin yerinde olsan napardin linc olmaya musademi ederdin kendinimi savunurdun ?

• Beşiktaş..Empati yaptım.

• ben goruntulerı ızleyemedım bılgısayarımdan acılmadı genede keske olmasaydı o anne bu acıları yasamasaydı dıgerınınde omru hapıste gecıcek yok yere bırı oldu dıgerıde hapıste

olen kardesımızın mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • ah yazık ya Allah yardımcısı olsun ölenin yakınlarınada Allah sabır versin kimse isteyerek böyle bişey yapmaz zaten üstüne yürümüşlerse ve savunma amaçlıysa üzüldüm gerçekten o an şokla insan dşünemez tabi

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun kimse kimseyi öldüremez böyle bişey için ve bu insan yani köpeği bile kalbinden kimse bıçaklamaz kendini normal müdafa etseydi bıçakla değil ne olursa olsun hapislerde çürür inş.!.

GFB.

0|0
    1|0
  • Yazık! Önce insanlık sonra futbol adına leke

0|0
    0|0
  • olmuşla ölmüşe çare yok. Allah mekanını cennet eylesin.

0|0
    0|0
  • Futbol için bir cana değmez.

0|0
    0|0
  • Mod olmana sevindim beni şaşırtmadın bir kez daha tarafsız olduğunu farkını gösterdin.

Olayı kınıyorum ama fenerbahçeli genclerinde galatasaraylının üzerine yürümesine anlam veremiyorum ...Ne yapıcaklardı acaba?

3|0
    0|0
  • Tamamen nefsi müdafa bence. Linki izledim herşey ortada işte,

Kahpeliği yapan,zaten gergin haldeyken evine giderken arkadan 10 kişinin saldırmasıyla,kendini müdafa eden adam mı?

Kendi halinde yürüyüp giden tel 1 adama kalabalık olmalarına güvenerek saldıran 10 holigan mı?

Yoksa bıçağı görünce o kalabalıklarına rağmen,korkuyla kaçarak,arkadaşlarını ortada bırakan kişiler mi?

2|2
    3|5

Erkekler Ne Diyor 9

• Videoyu dikkatli izlerseniz daha önce Zanlının yanından Fenerbahçe formalı biri geçiyor. Ne bir bakışma oluyor ne bişey. Arkadaşı ile tokalışıyor. Arkasını dönüp giderken 7-8 kişilik bir grup belliki laf söyleyerek Zanlıya geliyor. Bende kimseyi savunmuyorum ama bu ülkede selam verdim almadı diye adam öldürülürken böylesine tahriklede adam öldürülür. Hiç şaşırmadım. İki taraftada suç buluyorum.

Ayrıca Zanlı Burak Yıldırım'ın kalbinden bıçak saplıyor, Ölen kardeşimizin yanındaki arkadaşları da sırtından...

3|2
    0|2
  • Nefsi müdafadan 7-8 yıl yatıp çıkar.. Benim üstümede o kadar adam gelse bende rast gele sallarım bıçağı abig*tkorkusu bu.

2|0
    0|0
  • farklı türde savunabilirdi.bıçak taşıması düşündürücü zaten

kimse ölümü hak etmiyor

0|0
    1|1
    • Jackie Chan gibi 4 kişiyi mi pataklasın?

• Doğru, kimse maç izlemeye gelen birini durdurup dövmeye çalışmamalı

• aynen ondan

• 15 kisiye linc olacagima bende vururdum tabi belden assa calisirdim ama o an belki insanin aklina gelmeyebilir can havli bu

2|2
    0|1
  • tarafsız olarak bakıldığında adam kendini müdafa ediyor gibi düşünüyorum ama bilirkişiler daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım hemde fanatiğim ama ömrü hayatımda hiç kimsenin canına kasıt etmedim etmem ama ammaa bir kaç kişi üzerime çullanacak kusura bakmasın burada işler değişir sen şerefsiz olursan ben allahı olurum ama yinede üzüldüm eğer gerçekten bu konu doğru ise yinede allah rahmet eylesin ama benim üzerimede aynı şekilde gelseler harbiden aynı şeyide yaparım açık ve net.

1|0
    0|1
  • Kardeş durup dururken kimse kimseyi vurmaz*lık 2 taraftada var ama fenerlide biraz daha çok var çünkü videoyu izlersen gs li lavuk yoluna gidiyo arkadan 3_4 tane fenerli hızlı adımlarla gsliye dogru geliyolar yani kendisi kaşınıyo

0|1
    0|1
  • ronaldon iki taraftada hata var;)

2|0
    0|0
  • Bak bu çocuk 17 yaşındaydı ve tek suçu bir kızı sevmek,başından vuruldu kızın babası tarafından link

Reyhanlıda ABD ve israile uşaklık eden ve BOP eşbaşkanı olan tayyip ve onun suriyedeki teröristlere kucak açma rezilliği yüzünden,yabancı kaynaklara göre tam 90 vatandaşımız öldü

Ben bunlara üzülürüm kardeşim, kimse kusurabakmasın,tutupta haksızlıkla kazandıkları bir maçtan sonra,hala azgınlık yapıpta çocuğu tek görüp 10 kişi üstüne saldırıpta bu sonucu hazırlayanlara üzülecek vaktim bile yok.Taabiki ölüm hoş birşey değil,keşke olmasaymış

2|1
    0|0
Yükleniyor...