Yalan söylemediğimi kanıtlamak için ne yapabilirim?

Bir süredir konuştuğum biri vardı iyi de anlaşıyorduk falan neyse bir akşam ben arkadaşlarımla dışarı çıktım onun da haberi vardı bundan. O gece eve geldiğimde kavga ettik beni yalan söylemekle suçladı öyle bir şey yapmadığım halde bir daha arama beni dedi tamam dedim. Ertesi gün siniri geçmiştir diye mesaj attım hala aynı şekildeydi bende bir daha aramadım. Dün bana mesaj attı saatim sende mi kalmış bakar mısın eve diye bende yok dedim. Bahane gibi geldi bana. Üstünden 4-5 gün geçmiş yeni mi farketti saatinin olmadığını. Twitterda yaşadığımız güzel anılarla ilgili şeyler falan yazıyor. Sizce bu çocuğun amacı ne bir de mesaj atsam mı ne yapsam çok özledim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş siniri heralde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ayrilmak icin bahane uretiyordur.sana sir veriyim,ciktigin biri 2 hafta sonra boyle davraniyorsa artik ayrilmak istiyordur.neden mi,kendimden bilirim,karsimdaki kizin her seyini bildikten sonra tum merakim olur,sanki doymus gibi olurum,baskasini isterim.ama eger halen de yanindaysa bu muddetden sonra demek ki seviyor.seven biri de senin aciklamani dinler.duzgunce acikla,anlamiyorsa kendi sorunu artik,gelecegini dusun,hep boyle kim olmak ister,kavga icinde,anlasimlazliklar icinde

2|0
    0|0
    • açıklama yaptım yalan söylemedim diye yeminler ettim inanmadı. beni şüphede bırakman bile kötü falan dedi. ne diye mesaj atıyor o zaman saat falan diye ay çıldırcam

• cok dusuk ihtimal sadist biri :D buyuk ihtimal ise yeni sevgili bulana kadar seni kaybetmek istemiyor,sevgilisiz kalmak istemiyor ya da sosyal ortamda oyle sevgilisiz gozukmek falan belki istemiyor olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana inanmayip yalan soyledigini dusunen biriyle ne isin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...