El clasıco. Barcelona-Real Madrid mac serisi devam ediyor.

El Clasıco, ispanyol derbisinde Barcelona ve Real Madrid 3 hafta içinde 4 kez karşılaşıyorlar. Bu akşam Madrid Kral Kupasını kazandı.

Önümüzde Şampiyonlar Ligi maçları var. Sizce hangisi Şampiyonlar Ligi finaline yükselecek?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben artık Barcelona dan sıkıldım. tık tık tık tık pas yapmaktan oyun oynamıyorlar. işin zevki kalmadı. önceden hep Barcelona nın kazanmasını isterdim ama artık ne yalan söyleyeyim süper bir futbol oynayan Real Madrid in kazanmasını istiyorum. dün gece kazandığını görmek beni mutlu etti. uykusuzluktan gözlerim yanıyordu ama keyifle seyrettim ve kazandıklarını görünce de mutlu oldum. seyir zevkimi getiren Real Madrid oluyor. önümüzdeki maçları da umarım Real Madrid kazanır :) çok da umurumda değil ya neyse :) Türk takımı değil ki biraz önemseyeyim :) sadece işin seyir keyfindeyim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gönlüm her zaman barcelona'dan yana.

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • Real Madrid

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Barcelonaya karşı her zaman Real Madridin kazanmasını isterim ama şampiyonlar liginde elemesi çok zor görünüyor :(

0|0
    0|0
  • real madrid barcayı çözdü. artık eskisi gibi olmayacak. son iki maçtır çok iyi oynuyorlar. tek tek ele alındığında realin oyuncuları çok daha kaliteli ama barcelonalı oyuncular iyi anlaşıyorlar aradaki fark o.real madrid in kazanmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Bence Real Madrid ligin intikamını almak için oynuyacak artık. Morinho gururunu yerler altına aldırmamak için elinden geleni yapacak

0|0
    0|0
  • real

0|0
    0|0
  • real madrıdım benım yense de yenılse de D:

0|0
    0|0
  • bu sene real madrıdım alır cl kupasını :D

0|0
    0|0
  • seson bir açılsın ne olak acaba

0|0
    0|0
  • Ama ligde Real Madrid şampiyon bu sene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...