Ne yapmalıyım barışmak istiyorum

bi arkadaşım var işte yakın erkek arkadaş ama sevgili değiliz kouşmaya başladıktan 3 hafta sonra biriyle çıkmaya başladı 3 4 ay konuştuk 4.ay ben kız arkadaşını sorun ettim gören bizi yanlış anlar falan diye sonra ertesi gün sevgilim konuşmamaızı istemiyor konuşmayalım dedi bende sadece tamam dedim ama başımdan kaynar sular döküldü çok kötü oldum beni gördüğünde kafasını çeviriyor falan sonra 3 ay sonra telefondan mesaj attım konuşmayı özledim senle diye falan 1 nisanda ama sonra beni başkası sanmış resmen dalga geçer gibi beni başkası sandıgını söyledi artık bakmaya başladı ve böyle olmasını sen istedin uzatmayalım dedi bir dhaada mesaj atmadı ama artık bakıyor denk geliyoruz ben barışmak istiyorum ama o hiç adım atmıyor konuşma ortamı nasıl yaratabilirim arkadaş mektup yazıp verelim diyor yazıp vermelimiyim yine adımı ben mi atmalıyım ne yappmalıyım yardımcı olun (bulunndugumuz ortam okul)

Güncellemeler:
...
özledim hemde çook

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen trip atmışın o noktayı koymuş son sözü söyleyen o olduğu içinde yaralısın

0|0
    0|0
    • aynen öyle bide sevgilisini sevmediğini söylüyordu en sonda ben artık onu seviyorum dedi

• evet

• o zaman sorun kalmadı inşallah hallettik sıkıntıyı

Erkekler Ne Diyor 3

• bence barisma boyle devam et uzak dur kiz arkadasiyla da arasi bozulmasin senin yuzunden..

0|0
    0|0
    • nceden sorun yoktu şimdi mi olacak

• belli olmaz o sen daha iyi biliyosun kizlari, hic yoktan sorun ederler..

• haklısın

• Bence yüz yüze konuş. Mesaj ya da mektup işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • öp onu yanagından

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...