Sizce günahın büyüğü kimde? Kendisine baktıracak şekilde giyinen kadın mı?Ona bakan erkekler mi?

Sorum dinen oldugu için,o yönde cevap verin lütfen.Lafı başka yerlere çekmeyin!

Kendise baktıracak şekilde giyinen kadın mı?Ona bakan erkekler mi?

Bence can alıcı nokta asıl şu; erkek sadece baktığı için tek günah alırken,ne kadar erkeği günaha soktuysa,hepsi kadar günah alır kadın!

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• İnsan beğenilmek ister.nefis kapanmayı engeller.erkekler açıklara baktıkça,onları beğendikçe,kapalılığa teşvik etmedikçe kapalılık olumsuzluk gibi düşünülür istenir istemez.erkek baktığı için,kadın baktırdığı için günahkar.erkek teşvik ediyor,kadın sebep oluyor.bu bir kısır döngü.siz baktıkça açıklar artacak,açıklar arttıkça siz bakacaksınız.günahın büyüklüğünü Allah bilir.Allah örtünmeyi de emretmiş,harama bakmamayı da.

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kimse suçlu değil. İsteyen giyer, istemeyen giymez, isteyen bakar, istemeyen bakmaz.

Herkesin kendi bileceği iş.

1|0
    0|3
    • dini açıdan sordum.senin verdigin cevap alakasız!

• peki tecavuze ugrayan sokak kopeklerı kıyafetlerı yok dıye butun gunahı alsınlar mı

1|0
    1|2
  • günahın büyüğü küçüğü olmamakla beraber sebeb olan yapan gibidir sırrınca her kimin günaha girmesine sebeb olunuyorsa girdiği kişiler sayısınca günahı var elbet iyilik ve hayırda da öyle tabi..ancak erkekte birdefa baktıktan sonra tekrarını getirirse herhalde masum olmaz :))

0|0
    0|0
  • günahını sevabını ben bilmem.

açarsan bakarlar mantığındayım.

açma baktırma.

0|0
    0|0
  • Ya kadın ne yapsın çarşaf icinde olsan yine erkek diyecek gözleri beni etkiledi bahane degil bu bakmayın sizde ... Diğer yonden bakılacak olursa erkeklerde öyle bir giyiniyor ki kadınlar da sürekli bakıp duruyor bence herkez kendi bacağından asılır yani bakmayın Arap ülkelerine bakın herkez çarşaflı ama yinede cok pis bakışları var erkeklerin Avrupa'da böyle degil demek erkeğin ya da kadının bakıp bakmamasıyla ilgili durum... Cok yazdım yahu sırf sordun die bari en iyi cevap yap...:))

0|0
    1|0
  • Kadın giyiyorsa bakılmayı göze alır,erkekte bakar,bakmamalı yani bir suçlu yok herkes ortamı kendi hazırlar..eğer bakılmasını istemiyorsan baktırcak kıyafet giymezsin olur biter..

0|1
    0|0
  • Kız Kuyruk Sallamassa Erkek Hiç Bişey Yani O Kadarda Alçak ve Şerefsz Değillerdir Heraldee ! Ama Giyinen Kadar Bakanında Günahı Vardır.

0|0
    0|0
  • erkek bakmasın o zaman isteyen istedgni giyer

0|0
    0|0
  • Her ikiside. Erkek tekrar donup bakmamali.

0|0
    0|0
  • her ikisi de

0|0
    0|0
  • günahın küçüğü büyüğü olmaz.

0|0
    0|0
    • eminmisin?

• ajshdbaksjhbfkajsh yav he he.

• fuzuli...

• Erkeklerin bakması niye kadına günah olarak dönüyor.

0|0
    0|0
    • başkalarını günaha soktugu için!

• açık giyinmesi günah,bundan dolayı bakan her erkekle beraber tekrar günah işliyor.

• Bakan her erkekle tekrar tekrar günaha giriyor lafına kurandan ayet getir tamam diyeceğim. Bilmiyorum ve görmek istiyorum.böyle günah hesabı yaptığın için ısrar ediyorum.

• sen karar veremzsin nekadar günah olduğuna .2 side aynı günah..işin içinden sıyrılma yok öyle...

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim..

• erkek sadece baktıgı için ama kadın her bakan erkekle beraber günaha girer!

• Erkek de bir o kadar kadının açılmasına sebep oluyor belki?

Tercüman olabildiysem ne mutlu:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Güzel olana bakarım ama hayvan gibi içine düşücek gibi de bakmam ama malesef toplumun çoğu bunu yapıyor bu yüzden ne eşime nede kardeşime açık elbise giydirmem tabi kara çarşafada sokmam. link

1|0
    0|0
  • İlk başlatan kimse o tabi. Erkeğin de kendine hakim olması lazım.

0|0
    0|0
  • hep kadınlar suçlu hacı hele tayt giyenlere tecavüz edesim geliyor.

0|2
    1|1
  • Biri giymesin ötekide bakmasın. İkisinde de suç var...

0|0
    0|0
  • her bakış 1 birim günah olsa ben bir kıza 1 kez baksam 1 günaha girerim o kız bakan her erkekle beraber 1 er günaha girer bu yüzden açık giyinen kızlara dikkat edin yürürken sola çeker o taraf gittikçe ağırlaştığından:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...