Kapat

Spor salonu işe yarar mı?

arkadaşlar evde kendi kendime spor yapmaya çalışıyorum ve artı ksıkıldım çünkü bir düzenim yok hergün farklı bişey yapıyorum. sizce 2 ay spor salonuna gitmek zayıflamamı hızlandırır mı? yoksa boşa para mı lütfen ciddi tavsiye

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hocanda güzel bir program alınca bir diyetistene git seni muayene edip sana özel bir diyet listesi çıkarsın çünkü herkesin büynesi farklıdır böyle sporuu düzenli yapıp doktorun sana verdiği listeyi uygularan sanırım ulaşırsın

0|0
    0|0
    • cok bir fazlam yok yağlı yemıyorum aburcubur kola filan yemiyorum hamurişi filan kestim normal sebze tavuk salata filan

• Ne güzel işte. Ama doktorun planına göre gitsende olur aslında.

En İyi Kız Görüşü

• git tabiiki , işe yarar.

0|0
    0|0
    • 2 ayda ne kadar zayıflatır mesela diyetle birlikte. aslında cok kilom yok ama göbeğim erisin diye istiyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Yarar ama evde devam etmelisin yine de bırakırsan vücut kendini bırakır

0|0
    0|0
  • Yararı olur

0|0
    0|0
  • git tabiki çok faydalı

0|0
    0|0
  • Eger devamlı sıkılmadan gidersen başarabilirsin 😁

0|0
    0|0
    • gidicem çünkü cidden istiyorum

• O zaman zayıflarsın ama düzeni hiç bozmadan gitmen lazım en az 6 ay düzenli

• Hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Yaramaz olur mu be

0|0
    0|0
  • Gerek yok dışarda koşu yapabilirsin..

0|0
    0|0
    • koşu yapıcak alan yok burda koşu yerleri de değişik kişilerle dolu laf atıyolar

• O zaman spor salonuna gitmelisin düzenli bir programla yaparsın paran da boşa gitmez emeğinde..

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Git kızım git isirmazlar

0|0
    0|0
    • sadece işe yarar mı diye merak ediyorum. ona göre paramı harcicam az param var zaten

• devam edicem daha sonrasında zaten sadece 2 ayda zayıflamamı hızlandırırmı?

• Kac kilosun boyun kaç?

• Tabiki ama sadece 2 aylık için değil bir senelik yazıl bence

0|0
    0|0
    • devam edicem zaten ama merak ettiğim 2 aylık ne kadar etkiler

• Eger düzenli bir şekilde devam edeceksen ve evde yaptıklarını yetersiz bukuyosan git

0|0
    0|0
    • evet sanki evde yaptıklarım işe yaramıyomuş gibi geliyo

• her sabah belli bir saatte kalkıp 1 saat tempolu yürümeyi deneyebilirsin

0|0
    0|0
    • yürüyüş yapma alanı yok ama sahile inip bazen yürüyorum.. ve göbeğim var onlar da gitsin istiyorum yürüyüşle gitmiyo

Yükleniyor...