Kanka ayakları yalan di mi erkekler :)

dışardan gözlemlerime göre erkekler kanka ayağı falan filan kızlara dokunmak için bahane arıyorlar geneli böyle insan hiç beğenmediği kızla kanka falan olurmu yakın arkadaş bana samimi gelmiyor ?

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• yaniii seni o gözle görmediysee yalan tabiii zaten o gözle gördüyseee yanında doğru dürüst rahatta olamaz..

ama kızlarda yapıyor bunu her zaman yedekte 2-3 tane tutuyor mavi boncuk dağıttı 2-3 erkek oluyor aralarından o şekilde seçim yapıyor...

0|0
    0|0
  • ben kankamla çok mutluyum. onunla dertleşiyoruz, gülüp eyleniyoruz. sevgili olsaydık eğer ayrılma ihtimalimiz olurdu. önceden bir sevgilim olsun isterdim. onu tanıdıktan sonra ''olsada olur olmasada olur'' diyorum. ona olan sevgim Aşk kadar şiddetli değil ama arkadaşlıktan biraz daha büyük.

0|0
    0|0
  • Kanka ne ki,bugün kardeşim diye hitap eden adam yarın sevgilim nerdesin diye mesaj atıyor

0|1
    0|0
  • heralde yalan

0|1
    0|0
  • sadece erkek değil kızlarda kanka ayağına yatabiliyor ilişki öncesi nabız ölçme durumları şaka yollu asılmalar tepkiler olumlu ise gerçek amaca ulaşılıyor olumsuzsa şaka zaten kankayız biz :)

0|1
    0|0
  • yaw bırak kanka olmadanda dokunuyorum bensınıf arkadaşlarıma bişe demiyolar kanka olmaya gerek yok illa :)

0|0
    0|0
  • erkekten kanka olmaz kanka ayağıg*tayağı bir süre sonra abazalıgın verdiği etkiyle kanka panpa panpiş dinlemiyolar :D

0|0
    0|0
  • erkekten dost olmaz :) götürüverir :)

1|0
    0|0
  • evet yalan

0|1
    0|0
  • çok doğru söylüyorsun :D

0|0
    0|0
  • kanka ayağı g.t ayağı :D

0|0
    0|0
  • amaç belli çakmanın yollarını arıyoruz :)

0|0
    0|0
  • erkekten kardes veya kanka olmaz, bunu savunmayin kizlar!

0|0
    0|0
  • Ben gercekten kanka olabilirim ciddi ve durust anlamda ama benimfe cevremdeki bazi arkadaslasirf bacak ve firikik gormek icn kanka ayagina takiliyorlar :D

Ama itiraf edeyim ara sira bende yapaiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...