Komik anılarınız varsa anlatır mısınız ?

gülmek istiyorum.komik anılarınız varsa anlatır mısınız ?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• 9.sınıftayken okul dönüşü servise binmeyip alışveriş merkezine uğradık.Amacımız azıcık alşveriş yapıp bir şeyler içmekti.Alışveriş merkezinde kitapcıya giriyoduk ki o sırada kitapcıda biyoloji hocamızı gördük.Farkında değilmişiz gibi yapıp öğretmenin arkasındaki reyonda başladık yağcılığayok biyoloji hocamız harika, yok biyolojiyi harika yapan gülçin hoca falan filan Sonra gaza gelip "bu gün biyoloji dersimiz harikaydı gülçin hoca yine süper anlatı :)) " dedim.Farkında olmadan biraz fazla sesli demişim ki gülçin hoca yanıma yaklaşıp gülerek "Bu gün 9-D sınıfına dersim yoktu tatlım :D" dedi,yerin dibine girmek istedim o an :D daha çok ama bunu anlatmak istedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• rahmetli dedemin küçük bir bakkal dükkan i vardı bizde ilk okula 2 ci sınıf mi 3 mu ne 1 müşteri geldi alış veriş etti yaz dedi biz de ışte 2kg şeker yağ vs yazdık neyse adam gitti de adam kimdi adamın ismi yazmadık ki :) sadece aldıkları yazılı isim yok

1|0
    0|0
  • dün 6. kattaki yöneticimizin arkasından iyicie kazıttım tamam mı küfür ettim iyice bende 1 kattayım fantazi yapayım asansörle çıkayım dedim meğer yöteci yukardan 6.kata çağırmış asansörü lan biner binmez önümde gördüm adamı tabi tüm kazıttıklarım yanıma kar kaldı komik değilde aslında çok ilginç geldi zamanlama süperdi

1|0
    0|0
  • Ya burda kendine soytarı arayacagına, ac youtube da falan komik videolar izle :) yani eger amacın sadece gulmekse...

1|0
    1|0
    • soytarı aramıyorum.komik anılarınız varsa yazın beraber gülelim diyorum.size şebeklik yapın mı dedim !

• tamam ablacım kızma ya :) vardır seni guldurecek birileri merak etme :)

• bak şimdi bir gün ben yolda gidiyodum tamam mı sonra... ahahahahahahahahhahamahahaha ya dur dur anlatıcam sonra şey oldu muhahahahaha ahahahaha dur ya dur gülmüycem tamam sonra adamın biri geldi şey dedi... puhahahahahahaha kahkah keh keh ay yok ya anlatamıycam ben çok komik :(

0|0
    0|0
  • Ata demirer 2011 izle

2|0
    0|1
  • birkeresinde birkere olduğu iicn öyle dedim düşmüştüm okadar bitti .

1|0
    0|0
  • yokki cano hayatım dram :(

1|0
    0|0
  • düz yolda yürürken ineğe çarptım :D hemde dişi inek :D

1|0
    0|0
  • bir keresinde çok komik bir şey yaşamıştım hahaha ? çok güldüm yeter...

0|0
    0|0
  • varsa sende anlat bizde gülek yaw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seninle bölüm konusunda konuşuyorduk,beni hatırladın mı?bugün seni düşündüm ama nickini hatırlayamadım.hesabımı kapattığım için kaybettim seni.

2|0
    0|0
    • Gülmezsin ama gülümsersin belki.3 yaşındaki kuzenim bana elif be yi biliyor musun dedi.evet dedim.çenemi tutarak aferin cimcime dedi:))

• Ben de ekleyemedim.eklemeye kapalısın.ayarı değiştireyim ekleyebilirsin..

• olur :)))

• Ben bikeresinde neler neler, sonra ondan sonra neler.

0|0
    0|0
  • anlatmamki:////

0|0
    0|0
Yükleniyor...