Sorum Bayan Arkadaşlara.Erkeklerde cevap verebilir tabiki

Arkadaşlar okulda populerim,genel olarak beğenilen ve ilgi duyulan biriyim.Bir kız arkadaş ilgimi çekti,ben 3. sınıfım o 1. sınıf.

Ortak dersimiz vs yok.Fazla okulada gelmiyor zaten.

Yanına gidip ismini ve soyimsini sınıfını vs sormustum.Çok heyecanlanmıstı sorarken ona,biraz panik cevap vermişti.

Aradan 2 hafta geçti(biliyorum bu kadar süre bırakmamalıydım,konusma sebebim basta güzel kızmıs deyip,arkadaşların ısrarıyla tanısmaktı)

Sonra derse kostururken gördüm ayak üstü konustuk,lavaboya kosuyordu önce zaten,o sırada rahatsız edip etmedigimi sordum yok dedi.Genel olarak vucut dili iyiydi ama;okulda karsılasamadıgımızdan,face ve twit olmadıgından tek haberleşme yolumuz okul.

Bu kadar kısa sürede tlf numaramı vermek ne kadar dogru bilmedigimden,onun konustugu yakın arkadaşlarından biriyle yakın irtibat kursam saçma birşey yapmıs olurum dimi ?

Teşekürler

• Bence direk numaranı ver
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Arkadaşıyla iletişime geç
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
  • Biraz daha sabret sonra dogru secenek belirir
    50% (4)100% (2)60% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Buna çok benzer bir durum benimde başımda var eğer sevdiğinden gerçekten eminsen onu kazanana kadar uğraş çünkü belki hayatının aşkı bir daha onu bulamıcaksın ve bu hayata 1 kere geliyoruz bana kalırsa onu korkutmadan niyetinin ciddi olduğunu belirterek ( ki öyle mi bilmiyorum ) ona yaklaş ben kızın tamamen olumsuz düşündüğünü sanmıyorum eğer tamamen olumsuz baksaydı olaya seninle konuşmaz ve rahatsız edip etmediğini sorduğunda cevap vermez ona ulaşmak için her yolu dene bana kalırsa direk numaranı falan da verme onunla muhabbete geçmeye çalış direk numaranı verirsen daha basit olduğunu düşünebilir muhabbet ilerlesin alırsınız birbirinizin numaralarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşıyla iletişime geç .

0|0
    0|0
  • Biraz daha sabret belki kız kendisi verir 1 ikincisi eğer populersen neden kendini gizliyorsun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• "Bir kızı tavlayacaksan, önce arkadaşını tavla" diye bir söz duymuştum. Tabi arkadaşlarını tavlamaktan kasıt; gözlerine girmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...