Nerden tanıyordur kızı ne akrabası ne ortak arkdsının arkdsı hiç bişi değil nasıl bulmuştur ki

sevgilim facebookta kız aratıyor sinir oldum ya ortak arkadasıda yok hiç tanıdık olacağn<z yazan yerde cıkmaz sonucta aynı kızı gecen haftada arattı bugün baktım bugünde aratmış nerden tanıyo cok merak edyrm kız sevgilimden 3yaş küçük ortak okul veya dersanede imkansz ikisinin farklı çünkü okulları dersaneleri ve cevreleri nerden tanıyordur ortak arkds yok bişi yok çok merak ettim sizce begenyr mudur

Güncellemeler:
sevgilim facebookta kız aratıyor sinir oldum ya ortak arkadasıda yok hiç tanıdık olacağn<z yazan yerde cıkmaz sonucta aynı kızı gecen haftada arattı bugün baktım bugünde aratmış nerden tanıyo cok merak edyrm kız sevgilimden 3yaş küçük ortak okul veya dersanede imkansz ikisinin farklı çünkü okulları dersaneleri ve cevreleri nerden tanıyordur ortak arkds yok bişi yok çok merak ettim sizce begenyr mudur
aynı kızı gecen haftada arattı bugün baktım bugünde aratmış nerden tanıyo cok merak edyrm kız sevgilimden 3yaş küçük ortak okul veya dersanede imkansz ikisinin farklı çünkü okulları dersaneleri ve cevreleri nerden tanıyordur ortak arkds yok bişi yok çok merak ettim sizce begenyr mudur

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilin değil mi sor kim diye..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :D vaaaaaaay deyyüz vaay senın ustune gül'mü kokluyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgisini cekmis merak ediyor hoslandıysa yoksa iki kez niye aratsın