Sadece içimi dökmek istiyorum....

bir erkeğin süreklimi borcu olur arkadas.anlamıyorum.ne yaptığı belli değil.elimden gelenin fazlasını yaptım.ömrüm onun harcamalarını kapamaklamı geçecek.çok bunaldım ya.hayattan bezdim.tek istediğim mutlu olmak.tamam iyi günde kötü günde herşeye varım dedim ama ben bir kadınım.yükün fazlasını çekmek istemiyorum.siz söyleyin yaptığı doğrumu?haksızmıyım?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• evlimisin nişanlımısın borçlarını kapatıyorsun ?

0|0
    0|0
    • evliyim evet

• çocuk var oluncada elim kolum bağlı

• o zaman kötü. Dediğin gibi herşeyini kilitliyor. Çok sorumsuz bir eş'e çatmışsın, ailesinde de suç var, aile olarak sorumsuza denk gelmişsin demek daha doğru olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• bence bu durumu soğuk kanlı adam akıllı oturup karşılıklı iletişim kurarak çözebilirsin burada saçma sapan ayrıl vs gibi düşüncelere kapılıp daha kötü duruma düşme derim

0|0
    0|0
    • sırf bu sorundan dolayı ayrılık kararı almak çok yanlış.sadece onu nasıl uyarabilirim bunu düşünüyorum

• bence yalnız sakin kafa ile düşün işinin uzmanı olan kişiler var nette sitelerine gir

• teşekkürler

• Ayrıl o zaman :(

0|0
    0|0
  • haklısın gerekirse ayrıl

0|0
    0|0
  • evlisin sanırım.. evlilikten önce düşünmedin sanırım bunları

0|0
    0|0
    • önceden tanısaydım.evlenmeden önce bir kere daha düşünürdüm

• zaten olan olduktan sonra fark ediliyor ya

Kızlar Ne Diyor 3

• evlisin sanırım sende ödeme bırak kendi çalışsın ödesin borcunu hem ne diye yapıyor o kadar borç sana ve eve mi yoksa kafasına göre mi?

0|0
    0|0
    • çalışıyor.sadece çok hesapsız

• ama sen neden onu alıştırdınki borçlarını ödemek sana mı kaldı o ödesin

• istiyor.başkasından alacağına ben veriyorum

• benimkide aynı ya esim ve ailesi beni banka zannediyorlar bunalım geciriyorum resmen ya cok zor sorumsuz tembel hazırcı insanla ugraşması allah sabır versin :(

0|0
    0|0
  • bende katlanıyorum, sürekli borcu var ama idare edebiliyoruz, kazandığımı bazen ona bazen aileme veriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...