Çirkin Türk erkekleri neden Türk kızlarını kötüler?

başta söylüyorum herkes alınmasın çirkin türk erkekleri yapıyor bunu hiç yakışıklı bir türk erkeğinin türk kızı hakkında atıp tuttuğunu görmedim bunun sebebi güzel türk kızlarının çirkin türk erkeklerine bakmaması olabilir mi?

0|1
2|14

En İyi Kız Görüşü

• cevabı soruda gizli~ çirkin olup yüz bulamadıkları için :'D

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle bence çirkin erkek yoktur ama güzel erkek de yoktur :) erkeğin güzelliği olmaz.

senin kafandaki çirkin erkek imajını bilemediğim için pek yorum yapamıyorum.

bir de bu kötüleme derken neden bahsediyorsun?

kedi ulaşamadığı ciğere pis der, öyle bir şey mi senin söylemek istediğin?

0|1
    0|2
    • çirkin kız-güzel kız gibi yakışıklı erkek-çirkin erkekte vardır.evet çünkü güzel türk kızlarını elde edemeyen çirkin türk erkekleri yabancı kızları daha kolay elde ediyor sebebin bu olduğunu düşünüyorum

• Yabancılarla birlikte olan erkeklerden bahsediyorsan durum farklı. Türk kızları bekaret baskısı yüzünden problemli olur. Adamın yabancılarla iletişimi varsa, artık türk kızlarıyla uğraşmak çok can sıkıcı olur. Şimdi kız dünya güzeli bile olsa onu elde edicem diye kimse yıllarca peşinden koşmaz. Boşuna dememişler fazla naz aşık usandırır diye. Kolay elde edilen çirkin, zor elde edilen güzel değildir. Hem güzel, hem de kolay varsa sen hangisini tercih ederdin?

• benim kastım birlikte olmak değildi barbar değiliz ya herkes istediğini tercih edebilir.kötülemelerden bahsediyorum ben.

• Soruda bir gariplik var, Türk kızlarının yakışılılık kavramı çok tuhaf, dünyada yakışıklı kabul edilen erkeklere bakmayıp, yüzünde meymenet olmayan, giyinmeyi bilmeyen, konuşmayı bilmeyen adamlara tapıyorlar. Anlayamıyorum bu durumu ama gerçek.

Mesela adam Brad Pitt gibi ama boyu kısa diye bakmıyorlar, "Avarel" gibi adamı tercih ediyorlar.

Yani zaten Türk kızları yakışıklı olmayan adamları tercih ederken, bu soru son derece garip.

Çirkin kelimesi de hiç hoş değil, kadın / erkek kimseye kullanılmamalı o kelime.

0|0
    0|0
  • Çirkiniz başta kore olmak üzere Asya ülkelerindeki erkekler gibi tüysüz değiliz , Batı ülkelerdeki gibi genelimiz sarışın değliz, Nüfüsun çoğunluğu spora gidemeyecek kadar yoğun halde çalıştığı için vücutlarımızda genellikle tüm gününü spor salonlarında geçirenler gibi harika vücutlarımız yok vs vs :) ehhh şimdi bizim kızlarımızın bizleri beğenmemesine neden alınmalıyız ki :)

2|0
    0|2
    • Asya Ülkeleri dedin kore dedin ya +1

duygulandim lan :')

• en önemli şeyi atladın kanka~

gözleeer :*/ hh

• atlamadım ki vs vs içinde gizli sizler bulun ekleyin böylece biz çirkinleri biraz daha üzebilesiniz :)

• Doğruyu söylemek için çirkin de olmak gerekmiyor.

Türk kadınlarını nesnel olarak ortalaması belli : Kısa boylu, kıllı , kaprisleriyle yakıp kavurmaları , bakımlı olmayı makyajdan ibaret sanan spor kültürü olmayan kiloları olan basenleri çirkin sarkık olması ...

Bir de yetmiyormuş gibi özentiden midir nedir kısa boyludur yüksek topuklu tercih eder, kiloludur mini etek tercih eder vs. vs.

Zaten kendine yakışan ne ise onu yapan veya davrananlara sözüm olmaz.

Türk erkekleri genelde çirkindir kabul ediyorum.

0|1
    0|0
    • herkesin zevki farklıdır o belki miniyi yakıştırıyordur kendine.

• Koyduğum feminist seni

• KENSİNİ BU KADAR BEĞENMİŞ TÜRK KIZLARINA AZ BİLE BUNU YAPMAK! BİZ YAKIŞIKLILARI DA NAH ELDE EDERSİNİZ KOYDUĞUM MALLARI! YUKARDAKİ YORUMUMU DA OKU! ÖNCE KAFANIZI SALAKLIĞINIZI Bİ TEMİZLEYİN SONRA KONUŞUN! HER ZAMAN SUÇ SİZ KADINLARDA!!!

• Bilmiyorum ama kızların bu aralar sebepsiz yere kendini çok beğenmiş olması beni kızlardan tiksindiriyor. Böyle en az185 boy sınırı koymaları penis boyuna çok takmaları falan. Bunları avrupada da asyada da görmedim? En az 6 Avrupa ve 4 Asya ülkesi gezdim ve hepsi de en gelişmiş ülkelerdi. Ben anlamıyorum bütün ülkelerde sadece sevip sevmemek yani aşk varken siz Türk kızlarının böyle sapıkça şeylere takması aşırı derecede kendini beğenmesi, işte sebepleri bunlar!! Biz Yakışıklı erkekler söylemeyiz çünkü kızlar yakışıklılara aynı davranmıyor. SUÇ HEE ZAMAN TÜRK KIZINDA!! BEN ANLAYAMIYORYM BU KENDİNİ BEĞENMİŞKİK NEREDEN GELİYOR?(HER TÜRK KIZI İÇİN SÖYLEMİYORUM TABİ) BAKIN SÖYLÜYORYM BU ŞEKİLDE GİDERSENİZ BİZ TAKIŞIKLI seksi UZUN ERKEKLERİ NAH ELDE EDERSİNİZ! ÇOK İTİCİ OKUYORSUNUZ HABERİNİZ OLSUN DÜZELTİN KENDİNİZİ ARTIK YETER BE!!

0|0
    0|0
  • Hakikaten doğru bu. Mesela Rus kızlarını tavlama üzerine yapılan videolara baktığında Türk erkeklerini kıllı, çirkin ve kro olarak tanımlayabilirsin... Sanırım ülkesinde onu beğenen kadınlar olmayınca kendinlerini iyice ezikleyim, Ruslara sarıyorlar. Tabi bu sadece tipsiz erkekler için geçerli benim gibi yakışıklı tiplerin karşı cins ile ilgili sorunları olmadığı için hem dış görünüşü fevkalede olan hem de iç güzelliğe aşmış olan kızları bulma şansımız daha yüksek.

0|0
    0|0
    • aynen rus kızlarının yanında hiç tabiki yakışıklı erkekte olabilir ama onlara o şekilde yaklaşanlar genelde tipi kötü olanlar

• Örnek: Serdar Ortaç. Adam birinden ayrılıyor direkt yine İskandinav kızlarından birini buluyor.

• evet olabilir bakmıyolarda zaten ama avrupa kızları bakıyor onlar için erkek erkektir sizin gibi popüler ya da yakışıklı olsun diye ya da zengin olsun diye bir şart koşmuyolar sizin de en çirkinleriniz< bile kendini prenses sanıyo ya oda beni öldürüyo yabncı kızlara karşı en azından yüzde yüz özgüvenim daha beğenmeyen görmedim en azından sizden farkları

0|2
    0|2
    • evet işte çünkü güzel bir türk kızını elde etmektense güzel bir yabancı kızı elde etmek daha kolay

• YANLIŞ! GÜZEL OLAN HİÇ BİR TÜRK KIZI SİZ SALAK KENDİNİ BEĞENMİŞ KIZLARDAN DEĞİLLER! GENELDE KENDİNİ BİLEN İYİ İNSANLAR OLUR! APTALLAR SİZİ! SİZ TÜRK DEĞİL RUM KIZISINIZ! TÜRK KIZININ ASAKETİ YOK SİZDE! Daha fazla uzatmadan yukardaki görüşümü oku aptal kız!

• asaleti olcak o :) klavyeye bişeyler oluyor

• kedi ulaşamadığı ciğere mundardı zeten der

erkek ulaşamadığı kıza o.puydu zaten der :)

0|2
    0|3
  • ben de kötülüyorum türk kızını çünkü benimde hiç olmadı hepsi reddetti oysaki bende yakışıklıyım işte tipimde bu https://pbs.twimg.com/media/CXueXSiWwAEGBDu.jpg

0|0
    0|0
  • türk kızlarımı ıyyyy o ne ya kızmı kezbanmı :) diyolar napıyolar dünyada bir türk kızları bide arap kızları adam gibi hatundur.diğerleri faso fiso.

0|2
    0|1
    • hayır yakışıklı erkekler hiç yapmıyor sadece tipi kötü olanlar yapıyor bunu

• he ben yakışıklımıyım :) teşekkür :)

• sence ne olabilir, biraz düşünsen bulurdun.

0|0
    0|3
    • düşündüm buna vardım

• aynen o

• kim beni eksiliyor? bir düşünce beyan etmedim ki :D

• çirkin diyip aşağılamayın insanları belki onlarda çirkin kızları kötülüyordur :D neyse ben Türk insanının bu saçma genellemeri bırakıp herkesi bireysel değerlendirme kültürüne seviyesine geleceğine inanıyorum artık kızlar erkekler birbirini kötülemeyi bırakmalı

0|0
    0|0
  • Aynen Haklısın Veled Justin Bieber Bile Türk Kızları İçin Duygularını Ortaya Koydu :D

0|0
    0|1
  • ya sen ne ukala bişey çıktın kötülemek çirkinlikle ilgili bişey diil güzellik görecelidir düşük iq seviyenle şimarık kişiliğinle olmayan beyninle fırtına yapmaya çalışma...tutar benim içinde çirkin der örnek gösterirsin sen şimdi beklerim senin gibi bir kişilikten

0|2
    0|1
    • evet tüm türkiyedeki kızlar çirkin sen çok yakışıklısın ve tek zeki sensin çokta görgülüsün hadi byby

• hala daha güzel çirkin diyo ya bu kadar olur

• senin gibi kenar mahalle kültürüyle büyüyüp insanlara saldıran vahşi insanlık dışı varlıkları daha fazla takmam söz konusu değil.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...