Sizce Uefa Avrupa Temsilcilerimizin gruplara kalma şansı var mı? Eşleşmeler hakkında düşünceleriniz neler?

Fenerbahçe-İsviçre temsilcisi Grasshoppers M. Başakşehir-Ukrakyna temsilcisi Shakhtar Donetsk Osmanlıspor- Danimarka temsilcisi Midtjylland ile eşleşti. Fenerbahçe ve Başakşehir ilk maçlarını kendi evinde Osmanlıspor ise deplasmanda oynayacak. Play-off maçları ise 18 ve 25 Ağustos tarihleri arasında oynanacak.

0|1
1|33

En İyi Erkek Görüşü

• Fener Osmanlı geçer Başakşehir ortada lucescunun gidişi başakşehirin şansını rakibiyle eşitledi

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Kardeş #Karabağ ve #Kabala da turu geçecektir

Osmanlıspor- Midtjylland :Eşleşmesinde temsilcimizin turu sonuna kadar kovalayacağını sanıyorum iki tarafa da eşit eşleşme tur ortada

Başakşehir-Shakhtar donetsk : Shaktar'ın tecrübesi yeter. Başakşehirin tek şansı büyük takımlara ters gelmesi işi zor ama imkansız değil. S. ligi ön elemesinde garip bir takıma elendi Shaktar. Lcescu da yok artık başlarında. Temsilcimizin şansı %30.

Fb-Grasshopers : Fb geçer. Fbnin en büyük rakibi teknik direktörü. Her iki maçta bol gollü geçer

1|0
    0|0
  • Shakhtar zor takım luce gitti ama yinede yani eser diyorum ben..
    Fenerin işi kolay ama teknik adam degişikligi yapılırsa biraz zor olur
    danimarka takımı aslında geçen sene m. unitedi elemişti:)
    yani zor şansı yok

1|0
    0|0
    • Evet Man. United'ı 2-1 yenmisti.
      Fenerbahçede hocayla devam kararı aldılar. Umarim 3 takımımizda gruplara kalır.

• Fenerbahçe rahat çıkar tek farklı galibiyetler de alsa.
    Başakşehire şans tanımıyorum. Shaktar şampiyonlar ligi seviyesinde bir takım senelerdir istikrarlı bir şekilde şampiyonlar ligindeler. geçen sene lig pek iyi gitmedi o yüzden burdalar ama yılların verdiği tecrübe ve oyun anlayışı ile Shaktar turu rahat atlar. İki maçı da yenebilirler.
    Osmanlı da ligde oynadığı, özellikle üç büyüklere karşı oynadığı oyunu oynarsa turu geçer.

1|0
    0|0
  • Kalırlar ya :D

1|0
    0|0
  • Fenerle Osmanlı geçer, Başakşehir zor

1|0
    0|0
  • fener kalır da osmanlı ve basaksehir sctı :D

1|0
    0|0
  • başakşehire zor rakıp geldi o yüzden işi zor çıkamaz osmanlı bı nevse ama fener garantı gucsuz bır ekıp çıktı

2|0
    0|0
  • Daha diyodum bu nerde kaldı

1|0
    0|0
  • Osmanlinin eslestigi rakip gecen sene manuyu yenmişti sanki öyle hatirliyom
    Başakşehir kesin elencek
    Osmanlida elencek
    Fener tur atlayacak

1|0
    0|0
  • Zor kuralar çektik bence

1|0
    0|0
  • Fener defansı çok ölü 2 senedir

1|0
    0|0
  • Türk takımlarına başarılar..

1|0
    0|0
  • fener onada yenilir

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe gruplara kalır. Başakşehirin hiç şansı yok. Osmanlıspor inşallah : )

1|0
    0|0
  • Başakşehirin şansı bile yok.

1|0
    0|0
  • teşekkürler bilgi için. başağa zor geldi , bu oyunla da işi zor zaten , osmanlıya onu istiyodum zatn 2-3 kolay takımdan biriydi biraz zorlar osmanlı eler. fb başa baş oynar iyi takım çıktı eleyebilr fb

1|0
    0|0
  • Hepsine başarılar dileriz :)

1|0
    0|0
  • osmanlı gecer fener sıkıntılı shaktar eler (spordan sorumlu bakan gibisiniz :))

1|0
    0|0
    • Spordan sorumlu bakan değilde futbolla ilgilenen biri diyebiliriz :))

• Önyargılı davranmadığınız için teşekkür ederim.

• rica ederim herkesin sevdiği birşey vardır insanların umutlarını heveslerini kırmak hiç hoş birşey değil o yüzden dikkat ederim

• Kalırlar heralde

1|0
    0|0
  • Hedef ne kadar zor olursa olsun zafere giden yokda çekilen çike kutsaldır ben inanıyorum aga söküp alıcaz

1|0
    0|0
  • başakşehir ilk maç 3 ikinci maç 5 yer gider. Fenerbahçe ilk maçta işi bitirir. Osmnalının durumu içerdeki sonuca bağlı ama şansı yüksek.

1|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak herkes feneri banko görüyor ama fenerin defans ortada böyle oynarsalar ilk maçtan eve donebiliriz. Başakşehir'e gelince onların işi gerçekten çok zor. Osmanlı şanslı bir takım eleyebilir rakibini.

1|0
    0|0
  • Belki Fenerbahçe rakibini geçer, gerisi lige döner.

1|0
    0|0
  • fener eler... tbaşakşehir elenir.. osmanlı eşit hangisi belli olmaz...

1|0
    0|0
  • basaksehir hariç var

1|0
    0|0
  • başakşehirin işi çok zor. Diğerleri geçer

1|0
    0|0
  • Basaksehir haric digerleri gruplara kalacaktır

1|0
    0|0
  • sadece fener kalacak... başaksehir kesin elenir.. osmanlı spor %80 elenecek. zar zor turladı zaten

1|0
    0|0
  • Başaksehire üzüldüm kötü olmuş shatkar donetsk cıkmasına

1|0
    0|0
  • fenerbahçe uefa da yarı final görür aMONACOyım :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...