Xper puanlarınızı Hatay'da olanlar için yardım kampanyasına bağışlar mısınız?

Bilmiyorum, böyle bir imkanımız var mı ama önceki zamanlarda Van'da olan deprem için xper puanlarımızı bağışlama imkanı sunulmuştu bize. Aynı imkan Hatay'da olanlar için de sunulur mu bilmiyorum, fakat olursa gerçekten çok memnun olurum. Yeterli puana sahip olmasam dahi, olduğu kadarıyla hepsini bağışlamak istiyorum. Bu konuda KızlarSoruyor ailesi olarak herkesin de aynı duyarlılığı göstereceğine inanıyorum.

Eğer böyle bir imkanımız var ise hem maddi, hem manevi her türlü desteği vermeye hazırım.

Konuyla ilgili yönetimden de destek bekliyorum.

Siz ne dersiniz arkadaşlar, Hatay'da olanlara seyirci kalmayacak kadar duyarlı bir toplum olduğumuzu düşünüyorum.

Kimler gönüllü?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• şimdi gördüm sevindim.profilini gizliden çıkarman güzel olmuş sorularını herkes görebiliyor.ksde istikrarlı şekilde kaliteli soru soran, sorularını okuduğumda hem bilgilendiğim hem yeni kelimeler öğrendiğim ve osmanlıcayı iyi kullanan iki üyeden birisin(diğeri de Hasan adlı üye) ikiniz hariç istikrarlı şekilde kaliteli soru soran neredeyse yok.siz hep sorun biz de faydalanalım:) zaten güzel soruları olanların profililerini gizlemeleri çok saçma birşey bence umarım sen de gizlemezsin artık.okunuyorsunuz yani bunu bilin :/

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• üstüne keps bile veririm

1|0
    1|1
  • memur grubu olmadıktan sonra hatayda maddi desteğe ihtiyaç duyan haneye rastlamak zor.

maddiyattan çok manevi desteğe ihtiyaçları var. hatay halkının yüzündeki bir tebessüm çoğu şeyden değerli olur. insanlar yakınlarını ailelerini kaybettiler.

umarız ilgi görür

1|0
    1|1
    • Hatay'daki yerliler dışında Suriye'den gelen kişilerin de ihtiyaçları olabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurup böyle bir işe kaşkışmak istedim. Yarın netleşecek, güncellemeyle bildireceğim.

• Haydan gelen huya gitsin diye bir laf var ama... Bu hayden gelip ANLAMLI yere gideceği için hepsini alsınlar sıkıntı yok ;) Başı ben çekerim... ;) :)

0|0
    1|1
  • üyeliğimi de veririm yani sorun olmaz kenke

1|0
    1|1
    • Oyy güzel bebişim benim.

Kızılay'ı aradım az evvel. Bir numara verdiler, o şubeyle irtibata geçeceğim. Şu an Kızılay olarak ekipleri orada bulunuyormuş zaten. Benim iletişim bilgilerimi aldılar, sitenin linkini de verdim. Yarın netleşecek işte. Ona göre güncellemeyle bildireceğim.

Bakalım.. Umarım olur.

• İnsan görünümlü meleğime bu yakışırdı zaten :) ben de yapmak istiyorum ama şuan müsait değilim olunca unutmazsam eğer yardımını isterim <3

• link

ama

link

0|1
    2|0
  • bi 20 puanım var feda olsun

1|0
    1|1
  • bnde gönüllü olurdum ama reyhalının en fakiri bile seni beni satın alacak kadar zengin bilgin olsun orda hiç fakir yok

0|1
    1|0
    • Para değil mesele, destek olduğumuzu görmelerinden söz ediyorum. Ayrıca orada herkesin durumu da iyi değil, iki kişiden dolayı böyle bir yanılgı içine girme. Ihtiyacı olan nice insanlar da var. Onları göz ardı etmemeliyiz.

• farkındayım ne demek istediğinin ama sen yanılma türkiyenin en zengin ilçesi çünkü en fazal kaçakçılık yapılan yakınım ordan biliyorum gitmişliğimde var daha önce

• her türlü.

0|0
    1|0
  • üyleliğimi veriyim..xper ne ki

0|0
    1|0
  • xperler muhaliflere giderse ne yapacaksınız

0|0
    1|1
  • xperi değil nicimi bağışlarım

0|0
    1|1
  • Bunu VAN DEPREMİ zamanında da düşünmüşlerdi ama olmamıştı.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsini bagislarim hatta - ye bile girmek isterim böyle bir sey olursa sayed !

1|1
    1|1
    • Yönetime gereken mesajı attım, yoğunluktan dolayı biraz gecikme yaşanabilir ama konuyla bizzat ilgileneceklerine eminim.

Duyarlılığından dolayı da teşekkür ederim.

• Bende tsk ederim xperimin bir ise yariyacagindan dolayi , umarim yüksek xperlerinde gönlü zengindirde bagislarlar !

• Bağış yaparım elbette

1|0
    1|1
  • Olabilir..

1|1
    1|1
  • Evet yaparım tabi. Zaten o puanlara ihtiyacım yok.

1|0
    1|1
  • xperle memleket kurtarmayı da gördük. gelecekten umutluyum

0|1
    1|0
  • Soruna 5 yıldız verdim.

1|0
    1|1
Yükleniyor...